Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még van esélyem nála? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van esélyem nála? 17/F

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy,a volt barátnőmmel kb. 4 hónapja szakítottunk ,de ettől függetlenül még mindig jóban vagyunk.Nem haragban váltunk el,csupán egyikünk sem bírta a távkapcsolatot.De már azóta sok minden megváltozott ,szüleimmel leköltöztünk az ő városához legközelebben eső városba.Úgy gondoltam most hogy ilyen közel lakunk egymáshoz ,gyakrabban találkozhatnánk ,dumálhatnánk ,esetleg újra összejöhetnénk.A mai nap is felhívtam hogy mi lenne ha találkoznánk,esetleg segíthetne kipakolni ...stb. Ez így is volt ,segített pakolni,nagyon elvoltunk ,hülyültünk,sztorizgattunk ,majd mikor már végeztünk elmentünk sétálni a városban hogy jobban megismerjük (mivel ő féléve volt itt utoljára,én meg még soha..így legalább ha eltévedünk ,együtt tévedünk el) Nos,én meg a nagy beszélgetések közepette felhoztam hogy mivel most város szomszédok vagyunk ,esetleg újra kezdhetnénk,mert még mindig szeretem,és nem tudom kiverni a fejemből.Reménygedtem hogy ő is így van ezzel.De megtudtam hogy van barátja ,és tejesen lesokkoltam ,dee amikor megtudtam hogy a barátja pesti,láttam a reményt .Ugyanis jól ismerem,nem bírja a távkapcsolatokat ,szóval valószínűleg nem fog sokáig tartani a kapcsolatuk,nekünk sem tartott sokáig.Szerintetek még van esélyem nála ? 17/F

2016. júl. 17. 15:54
 1/4 anonim válasza:
100%
hát szerintem csak akkor próbálkozz nála újra ha szakított a pesti barátjával mert így nem hinném hogy sok esélyed lenne nála, de ha már tudod hogy nincs senkije úgy sokkal több
2016. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem tudom melyikőtök kezdeményezte a szakítás témát, de az exed hamar túl tette magát rajtad.

Szerintem te is egy kicsit elkezdhetnél más lányok után is nézni, ha esetleg nem jönne össze ez az újrakezdés.

(Bocsi a kicsit negatív gondolataim miatt, nem akarok sebki lelkébe se taposni, csak a véleményem írtam le.)

2016. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából nem csoda hogy hamar túltette magát rajtam ,hiszen nem voltunk sokáig együtt ,és szakítás után is nagyon ritkán beszéltünk ,na meg neki ott voltak asz osztálytársai ,nekem meg a tanulás ,szóval nem csoda hogy nem érdekeltem ,hisz mindkettőnk el volt foglalva a saját életével :)
2016. júl. 17. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom tanácsolni, mint az első, hogy csak akkor próbálkozz, legyen az bármilyen nehéz, ha már szakított a barátjával. Ne hozd fel neki többet, inkább csak légy mellette, hátha beléd szeret újból, de semmit se sürgess vagy erőltess, mert akkor elveszítheted. :) DE fontos hogy ne éld bele magad, mert amilyen sokáig voltatok távol egymástól, akár az is lehet hogy megbékélt a távkapcsolati dologgal. Nem könnyű, de ha valaki úgy érzi, hogy megtalálta az igazit, akkor arra megéri várni.
2016. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!