Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a helyzet, hogy van egy lány, aki az osztálytársam volt 5 évig .Most suli végére jöttem rá teljesen, hogy szerelmes lettem belé. Nem beszéltünk olyan sokat, de azért jóban voltunk, amikor beszéltünk akkor mindig kedves volt. Pár napja mikor ott voltam mellette egy pillanatra banketten megkérdezte tőlem csak úgy hogy megyek e szombati bálra, ami a falumban lesz. ( ő egy másik faluban lakik) Én azt feleltem, hogy valószínűleg nem. Amire ő olyasmit válaszolt, hogy hát én szerintem megyek (bálra).Túlkombinálom,vagy azért kérdezte, mert örült volna, ha én is ott lennék? Végül nem mentem, de láttam képeket, hogy ő ott volt...nagyon idegesít ez most.Tudom, nincs sok értelme a kérdésnek, de főként lányoktól kérdezném, hogy direkt kérdezte meg, vagy csak úgy? Illetve veletek volt már olyan,hogy középsuliban osztálytársak voltatok,de nem alakult ki semmi, majd utána 1-2 év múlva egyetem alatt összejöttetek?

2016. jún. 20. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
esély mindig van :)
2016. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez a bál ziccer volt. Az ilyenek nem illik kihagyni. De ha vele akarsz lenni akkor hívd el valahova:) Ne várj éveket
2016. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen éreztem, hogy ott kellett volna lennem. :/
2016. jún. 20. 13:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem látunk a fejébe, nem tudjuk mit akar. A viselkedésből ki lehet köveetkeztetni ezt azt, de semmi sem száz százalékos, csak akkor, ha megbeszéled vele. Hívd el valahova, ha tetszik neked. Legyél nyílt és öszinte az érzéseiddel kapcsolatban, ne titkold, hogy bejön neked. Bármi lehetséges.
2016. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudom még mi lenne a jó. Az a baj, hogy 5 év alatt nem alakult ki köztünk úgy mond semmi komolyabb, lehet ez jelent valamit...
2016. jún. 20. 13:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Mindketten féltetek

Ne kombinálj már, írj neki, hívd fel és mondd h találkozni szeretnél

2016. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz, de nem biztos hogy van elég bátorságom hozzá. Talán jobb lenne kezdetben ha csak ráírnék facen és elkezdenénk beszélgetni...
2016. jún. 20. 14:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Bizony, ez egy jó kezdet.
2016. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom :D csak nem tudom mit írhatnék. Mert akivel nap mint nap beszélek azzal nyilván bármiről tudok, de azt most nem írhatom neki hogy "szia, mi újság?" Meglepődne eléggé.
2016. jún. 20. 14:13
 10/14 anonim ***** válasza:
"Szia a bálon sajnos nem tudtam ott lenni. És ezért is kérdem, hogy esetleg neked nincs kedved elmenni ide-oda-amoda. Beszélgetnénk egy jót... stb stb stb légy kreatív:D van élet a szia mizun kivül is:DDD
2016. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!