Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig csak szexre kellek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak szexre kellek?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során 2 lányba voltam igazán szerelmes. Velük nem jött össze.

Viszont volt 3 párkapcsolatom, ahol nem voltam szerelmes, csak szex volt meg jó barátság.


Miért lehet az, hogy amikor szerelmet keresek, akkor menekülnek a lányok, ha viszont szexet akkor könnyen találok párt, csak olyat akibe nem vagyok szerelmes?



2016. júl. 13. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Mert a mai lányok többsége már nem a szerelmet meg a párkapcsolatot keresi :D

Meg rossz helyen keresgélsz ezek szerint:)


Én is ilyennek látom magam pár év múlva... Nem vágyom a kötődésre, tök jól elvagyok egyedül és ez szerintem 25-30 éves koromig fix ,hogy így marad :D


17/L

2016. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
Vannak olyan lányok akik csak szexelni akarnak! Bizonyára akikve te voltál/vagy szerelmes az nem azt keresi. Viszont ha szerelmes vagy egy lányba akkor, lepd meg virággal, csokival, beszélgess vele stb stb.. :)
2016. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én csak oanal fekudnék ösze akit szeretek, jelenleg, nem ér 3 fulos csajal vesztegetni :'D
2016. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy túlságosan görcsösen kerested a szerelmet? Én úgy gondolom, hogy a mai világban könnyebb szexpartnert találni, mint valódi társat. Szerintem egy fiatal lánynak imponál, ha egy idősebb fiú dícséri és ezért szerelem nélkül is odaadja magát. Mert maga a tudat, hogy valaki nőként tekint rá és bókokkal lepi el tetszik neki. Nehéz nem beleesni ebbe a csapdába. Az meg a másik amit az első írt, hogy a legtöbb tizenéves nem akarja lekötni magát egy embernél. Ilyen fiatalon élni akar, kipróbálni mást is. Persze azért vannak kivételek, léteznek normális érett fiatal lányok is csak nehezebb megtalálni őket és "megszerezni" de legfőbbképpen "megtartani". Esetleg próbálj meg a kicsit visszahúzódóbb lányok között ismerkedni.

17/L

2016. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te most panaszkodsz, vagy dicsekszel? :-))
2016. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!