Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek csak a szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak a szexre kellek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiu akivel kb egy honapja nagyon joba lettunk. Eleinte csak beszelgettunk ha egy tarsasagban voltunk aztan egyre tobbet beszelgettunk kulon,jartunk egyutt edzeni vagy csak elmentunk egyutt ebedelni. Kesobb bevallotta hogy nem csak baratilag erdeklodik irantam. A talalkozasainkkor tobbet ert hozzam megfogta a kezem vagy a fenekem aztan parszor atjott hozzam vagy en mentem hozza de nemvolt semmi komoly.aztan egyik este nemvolt hol aludnom buli utam ezert nala aludtam akkor volt minden olyan dolog kiveve a szex es aztan aztmondta h szeretlek es osszebujva aludtunk el. Par hetig csak ennyi volt sosen jutottunk el a szexig mert feltem es tobbszor is mondta h ne szivjan a veret azzal hogy nem adom magam. Aztan vegul megtortent azota mar 3x is. Egyebkent van amikor szinte nem is keres csak en ot van amikor meg felhiv h hianyzok neki es h mizu. Ha a baratokkal vagyunk tarsasagban akkor is van h meg akar csokolni de van hogy csak fogodos.. Szerintetek csak szexre kellek neki semmj mas? Amugy sajnos a korkulonbseg is eleg nagy..9ev bar ez annyiban nem zavaro h attol fuggetlen egy a barati tarsasagunk eretebb vagyok a koromnal.



2016. júl. 10. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már járnotok kellene, ha tényleg komolyan akarna téged. Ez így eléggé úgy hangzik, hogy csak szexkapcsolat és jó haverság.

Hány évesek vagytok?

2016. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem is erez semmit irantam?
2016. júl. 10. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele hogy most mi is a helyzet
2016. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak szexre kellesz neki.

Ez elég nyilvánvaló.

2016. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szomorú az hogy nem csak szexre kellesz neki hanem már meg is kapott.Neked ő többet jelent,mint neki te ez tuti.Akkor keres ha hiánya van,szex és megint csak akkor ha épp nincs senki rajtad kívül. Ez 100%
2016. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!