Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy most mást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy most mást érzek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb.egy hete ismertem meg egy lányt aki gyakorlatilag a harmadik találkozásnál nagyon megtetszett. Most hogy még jobban megtetszett.Viszont konkrétan az lenne a kérdésem hogy azelött ha megtetszet egy lány akkor szinte az elsö pillanatól le akartam feküdni vele most pedig inkább reggeltöl estig estétöl pedig reggelig ölelkeznék és csókolóznék vele. Azt szeretném megtudni hogy ez miért van. A válaszokat elöre is köszönöm.

2016. júl. 12. 23:49
 1/4 October15 ***** válasza:
100%

Ilyen ez az impotencia.. :D

Amúgy meg lehet azért mert kivételesen belefutottál valakibe aki fura módon érdekes is nem csak jó a segge? Mondjuk a "szerelmet" nem kockáztatnám meg mert attól ez még doszta messze van.


24F

2016. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mert való szînüleg ez a lány tényleg tetszik neked, és lehet belőle párkapcsolat. Lelkileg is vonzódsz hozzá? Nem lehet, hogy a régebbi lányokhoz csak testileg vonzódtál és lelkileg nem?
2016. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másosik a lelkileg vonzódás alatt pontosabban mit értesz? Kérlek fetsd ki nekem. Köszönöm. Viszonylag tapasztalatlan vagyok ilyen téren.
2016. júl. 13. 01:03
 4/4 anonim válasza:
Azt értem alatta, hogy előfordulhat a többi lánynak a külsője tetszett csak. Ebben a lányban meg lehet hogy tetszik a külsője, de a belsője még jobban tetszik. A belső tulajdonságai jobban tetszenek mint a külsője.
2016. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!