Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni egyszerűen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egyszerűen abban az esetben hogyha egy lányosztálytársammal igencsak jóban vagyunk, és én bevallottam hogy többet érzek iránta, de ha megkérdezem ő mást mond? 22/f

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy neki ez most túl bonyolult.. hogy soha életében nem volt ennyire tanácstalan.. de egyszer már belefutottam ugyan ebbe régebben.. kijöttünk belőle barátok lettünk, és most megint csak ez van... A lánynak már 3 éve van egy kapcsolata de mindig csak veszekednek meg szakítgatnak.. úgy látom nem tudja elengedni.. szerintetek én elengedjem? Úgy vélem hogyha igazán fontos lennék neki már együtt lennénk.

2015. dec. 3. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


Attol meg.hogy esetleg o meg/most nem erez ugy irantad.ahogy te iranta.meg lehetsz neki ugyanolyan fontos. Lehet.hogy hanyagolnod kene a temat.akig esetleg nem szakit a jelenlegi baratjaval.es ha ez megtortenik.te ott leszel neki.hogy megvigasztald.


17/L

2015. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nincs esélyed és ez csak kifogás, nem akar megbántani meg elveszíteni a barátságod, d nem hiszem komolyabban akarná.:)
2015. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!