Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezem tole hogy pontosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rami** kérdése:

Megkérdezem tole hogy pontosan mit erz irantam?

Figyelt kérdés
Van egy fiu 2 hete beszelgetunk korulbelul egyszer mar talakoztunk meg szerintem jol el beszelgetunk mar amikor nem faradt.... Van amikor manonak hiv egyszer mondta is hogy kezd megkedvelni. Minden nap altalaban mar reggel ir. Volt olyan hogy negy oran keresztul nem irtam vissza mert nem vettem eszre hogy irt aztan utan jo akkor nem kell irni megkerdeztem hogy nezte e hogy fent vagyok e azt mondta hogy megnezte. En rohadtul kedvelem de nem tudom mit erz megkerdezem vagy meg korai lenne? Varjam amig o lep?
2015. okt. 11. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

nemtom mit kedvl rjtd, ha nkm irnanak igy, en tuti lexrnam a csjt D:

válasz a kérdésre:

"A lányok szépek a fiúk lépnek vagy ők legalábbis azt hiszik"

2015. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Draga egyetlen viragszalam ha nem akarsz normalis valaszt adni akkor takarodjal.. koszi
2015. okt. 11. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hét alatt ne várj csodát.
2015. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Turelem am mi lett??
2015. nov. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!