Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, titeket zavar, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, hogy évek óta műkorcsolyázok? 16/f

Figyelt kérdés
Mármint sokan lányosnak találják és nem egyszer kiröhögtek miatta..
2016. jún. 30. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Tudjuk, és a szüleid nem engedik h folytasd a 3as matekos miatt ..
2016. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj, engem nem zavar, mert még a büdös életben nem láttalak, nem is ismerlek, szóval felőlem folytathatod...
2016. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem, kellene?:'D
2016. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

-Fiam meleg vagy?

-Nem apa, csak hercegnő


Nahhh amíg ez nincs addig nincs gond vele.

2016. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Komoly válaszokra itt ne számíts, csak kifiguráznak.


Amúgy miért érdekel? Egy csaj sem érdemli meg, hogy abbahagyd azt amit szeretsz. Én abban a hitben élek, hogy azt csinálom amit szeretek, saját magam ura vagyok. Ha valakinek nem tetszik a hozzáállásom, akkor az mehet vissza a tudjuk hova... Ha elfogad, akkor okés.


Hidd el, ha valaki tényleg szeretni fog, az nem fog kinevetni, sőt, támogatni fog abban, amit szeretsz.


F/16

2016. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szép sport, ha szereted, akkor meg pláne ne hagyd abba
2016. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar. 15/L
2016. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés sportot nézek, de az egyik a műkorcsolya. Na meg a sportgimnasztika és a szertorna. Szerintem ebben csak pozitívumot lehet találni, remek tartást és egyensúlyérzéket biztosít és társai. Ráadásul nem szokványos sport fiúknál. Akik meg emiatt kinevetnek, gondolom az intelligencia szintjükről is fest egy képet.


16/L

2016. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,sot akkor tuti nagyon jo feneked van:D Az meg sosem baj.
2016. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar és igen szép sport, támogatnám benne, ha valaki szeret akkor fogadjon úgy el, ahogy vagy. El is fog fogadni majd a barátnőd hiszen azért lesz veled, mert szeretni fog. Én még örülnék is ilyen barátnak vagy olyannak aki jól tud korcsolyázni egyszer korival volt kisebb balestem nem tudtam jól korizni nem voltam profi és rávenne, hogy újra jégre álljak.
2016. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!