Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak beleképzelem? Ráadásul tetszhetek egy foglalt srácnak? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik, és a jelek szerint az érzés kölcsönös, mert már az egyik barátnőm is észrevette, hogy még a suliban óra előtt érdeklődő kérdéseket tett fel, legutóbb pedig amikor meglátott, akkor tetőtől talpig végig mért, megszólalni sem tudott, amikor meg beszélgettünk, folyamatosan elakadt a szava, régebben facen is azonnal írt (ő írt rám elsőnek), és szinte rám szólt, hogy írjak neki én is, meg ilyenek, szóval sokat dumáltunk, röhögtünk, buliztunk (ő kérte, hogy jöjjek) együtt, már jó barátok lettünk. Majd megtudtam, hogy barátnője van. Ezután kerülni kezdtem, de ő nem hagyta annyiban, ugyanúgy mentek a stírölések, stb-k, majd egyik óra után éreztem valaki mögém simul, amikor ment a helyére, és ő volt az.


Mégis miért csinálja mindezt, ha barátnője van?


Egyébként mindennap együtt utaztunk suliba, és vissza, egyfelé lakunk. Azalatt is sok mindenről beszéltünk.

Manapság viszont nem akar facen visszaírni, ellenére annak, hogy rám köszönt, de én meg nem szeretnék nyomulni, főleg ha kapcsolata van.

Mi lehet ilyenkor az oka?



2016. jún. 26. 16:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg a srác 3 évvel idősebb nálam :)
2016. jún. 26. 17:08
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szálj le más barátjáról!
2016. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehet ,hogy neki ez még barátság.
2016. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván nem kap meg mindent az ágyban, de nem akarja/meri megmondani, ezért más lyukra is játszik.
2016. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: nem is szálltam rá, illetve világosan megírtam, hogy pont amiatt kezdtem el kerülni, de ő mégis folytatja. Szóval én nem nyomultam!
2016. jún. 26. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Lehet,hogy tetszel neki.

Attól,hogy valaki kapcsolatban van, még tetszenek neki más emberek is.....

Viszont ez már kicsit nyomulásnak tűnik, az viszont már nem természetes.

2016. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy ha nem jön oda hozzám magától, akkor én nem megyek oda hozzá, pont ezért... ellenben más lányok folyamatosan ott lógnak a nyakán, sőt néhány barátnőm is, akiktől mindig mellém menekült, és nézett engem.
2016. jún. 26. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:
16 evesen bulizol? Taps :DD
2016. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!