Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlt a szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 1 éve szeretek egy fiút,de mostanába nem olyan mint régen ha nincs velem hiányzik,de ha vele vagyok néha idegesít.Régebben alig birtam nélküle.Nem járunk mert eddig visszautasított.Nemrég közölte velem,hogy neki fontos vagyok és kezd megszeretni.Viszont most azt érzem nem olyan mint rég vagy csak megilyedtem volna ettől?Ahogy említettem hiányzik ha nincs velem annyi mindent adtam neki.Más fiú nincs akire gondolnék.Mit tehetnék?

2016. jún. 19. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nyári szünet van látogasd meg vagy valami :D
2016. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, talizgass vele, h tudd,, h akk h érzel, h milyen veled...
2016. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg ha nem látogatnád meg akkor legalább csak bicajozz el a haza előtt 18:00-kor vagy valami :)
2016. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!