Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk szerint miért mindig a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pézsma kérdése:

A fiúk szerint miért mindig a szőke haj kék szempár az ideál?

Figyelt kérdés
Egy barna hajú, barna szemű lány, nem szebb, mint egy hidrogénszőkére befestett hajú lány? Alig van természetesen szőke lány/nő, a legtöbb festi. És miért mindig a kék szemet istenítik?

#haj #szemszín ideál
2016. jún. 19. 00:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a mellkasig lelógó hosszúságú(de minimum vállig érő) hajat szeretem,de nagyon!A szemből pedig a barna vagy zöld az ideálom! :D 17/f
2016. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szürke és a zöld szem jön be nagyon <3, amúgy meg nem ez a fontos, hanem úgy az egész :3.. Ha ránézek valakire eltudom dönteni, hogy tetszik-e vagy sem :D
2016. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor az összkép a fontos :D
2016. jún. 19. 12:27
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Számít elsősorban az arc és alak. Nem mindenkihez illik ugyan az. Én egyébként mindenből a világosabbat kedvelem. Tehát világosbarna, szőkésbarna, szőke haj, zöld, kék, világosbarna szem, fehér bőr. De ugyan úgy tetszhet akár a sötétebb haj/szem és a napbarnított bőr. Tehát igen az összkép, ami igazán számít és a belső tulajdonságokról pedig nem is beszéltem. Konkrét okot nem tudok mondani, egyszerűen alap esetben szebbnek tartom. Bár hajnál inkább a világosbarnát a szőkésbarnát. természetest - mint mindenből
2016. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem vörös haj barna vagy kék szem a nyerő X3
2016. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
X3 mint smile :D
2016. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tipikusan úgy nézek ki, mint egy német, vagy más északi ember (szőke haj, kék szem, fehér bőr, magasság) és nem vettem észre, hogy valaki kimondottan a hajamat istenítette volna. Illetve sokan dicsérik, de nem gondolnám, hogy a szintén derékhosszúságú, barna hajú barátnőm haját kevesebben dicsérnék, mint az én szőkémet.:D
2016. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!