Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk szerint miért mindig a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pézsma kérdése:

A fiúk szerint miért mindig a szőke haj kék szempár az ideál?

Figyelt kérdés
Egy barna hajú, barna szemű lány, nem szebb, mint egy hidrogénszőkére befestett hajú lány? Alig van természetesen szőke lány/nő, a legtöbb festi. És miért mindig a kék szemet istenítik?

#haj #szemszín ideál
2016. jún. 19. 00:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Nem az az ideál. Az én barátnőm barna hajú, barna szemű és ő számomra tökéletes :D
2016. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem,pedig én szőke kék szemű vagyok.Folyton mindenki mondja mennyire irigyel,én meg így wtf?
2016. jún. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. jún. 19. 01:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én a fekete hajra bukom :D... szem az kb. mind1 18f
2016. jún. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem annyira nem jön be..nekem a zöld szem barna haj kombináció tetszik de a barna haj/szem is szép ^^
2016. jún. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 gnoomage ***** válasza:
100%
Egyszerű az oka, mert szép...
2016. jún. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem hajszín és szemszín alapján döntünk. Az összhang a lényeg...
2016. jún. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, igaz feltűnő de szerintem a fiúk többségének nincs ideálja, elég ha jól néz ki valaki.
2016. jún. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem eléggé bejön a kék szem-világos bőr-szőke haj kombó. Nem tehetek róla, egyszerűen tetszik. Ez viszont nálam - és valószínűleg másnál sem - jelenti azt, hogyha egy lány ettől eltér, akkor rá se nézek. Akkor is tetszhet valaki, ha zöld a szeme és vörös a haja, vagy bármi más. Legtöbbször az összkép számít külsőre. És ez még csak a külső, ami egyébként a közhiedelemmel ellentétben még nem garantálja, hogy ténylegesen is vonzó lesz az adott nő.
2016. jún. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség! A fiúknak az összkép a fontos,csak a lányok hiszik azt,hogy ha kék a szeme,akkor már jó is!

Én pl. kék szemű, szőke hajú vagyok(teljesen természetes),mégsem jövök be senkinek,szóval nem ezen múlik,hidd el! Amúgy meg szerintem a fiúk pont hogy a barna csodákat szeretik! :)

16/L

2016. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!