Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 év körüli fiúk? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év körüli fiúk? Szerintetek milyen sz ideális lány és az alábbi mennyire esik bele az ideálzónátokba?

Figyelt kérdés

Magabiztos a céljait tekintve, de nem öntelt, mosolygós, ugyanakkor hajlamos kendőzni a valódi érzéseit. Ha valakit szeret, akkor azt nagyon szereti, ragaszkodó, de nem görcsösen csüng a másikon.Cserfes, választékosan beszél,, sokat olvas, komoly, klasszikus irodalmat, zenél.

Külsőre telt alkatú, barna szem, középhosszú haj. Stílusa színes, bohókás, semmi köze a mai divathoz.

Érdekelne a véleményetek, mert a barátnőm (akit fent leírtam) valami brutálisan önbizalomhiányos, ha valaki rámozdul, akkor azonnal jön, hogy biztos csak ki akarja használni stb. Ilyen téren kicsit sem magabiztos, pedig lehetne... Szeretnék neki segíteni... Köszi előre is! :)



2016. máj. 15. 22:42
1 2
 1/11 anonim válasza:

Oszinte leszek, leirom a velemenyem. Nekem kicsit furcsa lenne egy ilyen lany. Eddig mindig jo alakkal megaldott, mainstream viselkedesu/oltozkodesu lannyal jartam, mondhatjuk hogy ilyen atlag enyhen ribis lanyokkal. Meg alapbol nem az en vilagom ez, nem hinnem hogy egy ilyen lany jarna egy magamfajta bulizos, fuves sraccal.


Egyebkent meg nem kellene onbizalom hianyanak lennie. Sok fiu szereti a teltebb, muvelt es ertelmes lanyokat.

2016. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. máj. 15. 22:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Művelt, zenél, és nem integet a TSZ elnök a szájából.

Nekem bejönne.

2016. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A telt alkatú mit jelent?

Oké, tudom hogy mit jelent, de nem mindenkinél ugyanazt.


Szóval kérdező, nálad mit?

2016. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az ideális lány milyen? :)


Számomra:

Alacsonyabb nálam /177 cm vagyok/, és nem anorexiás, illetve kövér. A kettő között mindegy, nem vagyok a nagy mellek/seggek híve, igazából nem számít. Ápolt, szép arc.


Belsőleg pedig, hát.. Lehessen vele beszélgetni fontos dolgokról. És ezalatt nem a High School Musicalt értem, hanem például az Iszlám Államot, az elnökválasztást, migrációs problémák, úgy háromszóval mindenről ami számít. Emellett szeressen olvasni, és legyen vevő a poénjaimra /nem nehéz, vicces vagyok/.


Ja, és az sem árt ha szereti a focit, meg a motorokat :)


A külsőből nyilván nem engednék, viszont a belső tulajdonságokkal természetesen hajlandó vagyok kompromisszumokra...


Ja, és a divat meg öltözködés? Ne legyen emos punk istenf.szom rocker pirszinges kurv.s stb. Legyen ápolt és öltözködjön normálisan azt kész. xd

2016. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes lány.
2016. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én most 29 vagyok, de 16 évesen hasonló lányra vágytam.

Sajnos a mai fiatalok yolo, (azaz csak egyszer élsz "vallást" követik, és nehéz lesz kifognia azt az egyet, aki önmagért fogja szeretni.

Ebből azt tanácsolom keressen az érdeklődéséhez hasonló beállítottságú fiút.

2016. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#4, 165 cm 62 kg.
2016. máj. 16. 12:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, magasságodhoz képest jó a testtömegarányod!
2016. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem megnyerő, meglepő hogy nem jött eddig egy magabiztos srác, ilyen lányokra rá kell ugrani, nehogy más vigye el. :)
2016. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!