Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12éves vagyok és van az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éves vagyok és van az évfolyamról két fiú aki tetszik. Ti mit tennétek a helyembe? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyikőjük nem annyira helyes de nagyon szerelmes belém és ez nagyon nyilvánvaló, valamint nagyon jó fej. A màsik fiú egy kicsit helyesebb, viszont a làtszat alapján nincs annyira belém zúgva és nem is olyan jó fej màsokkal csak velem. Mind a ketten viccesek, diszkrétek, nagy az érdeklődési körük igy Bàrmiről lehet velük beszélni és a második akiről írtam nagyon komoly ember is a koràhoz képest. 13évesek de jövőre mind a ketten elmennek màsik suliba.még péntekig van időm de ezt megbeszélni velük kedden lenne a legjobb v pedig pénteken . tényleg nem tudom h mit csináljak. Még nem volt baràtom. Ti kit vàlasztanàtok? Kérlek siessetek a vàlaszokkal.

2016. jún. 11. 20:24
1 2
 11/15 anonim válasza:

(Szcenario...omg

Biztos érti mi az..)

Na mindegy.Szerintem ismerd meg jobban mindkettőt. Én ezt tenném.

2016. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Szerinted egy percig is hihető az a szcenárió, hogy a válaszod hatására szépen kikapcsolta a gépet/telefont és belenyugodott, hogy ő még kicsi ehhez?"


Lehet, hogy nem ér semmit, de hogy a te válaszod még annyit se az 1000%...

2016. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi annak aki ugymond "mellém àllt"mert ez a két fiú màr 3éve tetszik, és 2éve szerelmes is vagyok belé (jük) aki pedig bunkó volt az ne vàlaszoljon! Köszönöm.és amúgy azért kéne velúk beszélnem mert jövőre mind a ketten elmennek.
2016. jún. 12. 20:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Messzire fognak menni? Csak mert amúgy attól még akár találkozhattok csak barátságból is. Nem kell, hogy emiatt megszakadjon az ismeretségetek! Persze, ha költöznek, és amiatt mennek el, akkor meg úgyis majdnem mindegy, mit beszéltek meg most, mert nem tudtok találkozni. :(
2016. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az egyikőjük csak elmegy màsik suliba a màsik pedig el is költözik.De azért nm marad ebbe a suliba mert két órànyira fognak költözni.màr így is eléggé messze lakik.:(
2016. jún. 13. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!