Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12éves vagyok és van az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éves vagyok és van az évfolyamról két fiú aki tetszik. Ti mit tennétek a helyembe? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyikőjük nem annyira helyes de nagyon szerelmes belém és ez nagyon nyilvánvaló, valamint nagyon jó fej. A màsik fiú egy kicsit helyesebb, viszont a làtszat alapján nincs annyira belém zúgva és nem is olyan jó fej màsokkal csak velem. Mind a ketten viccesek, diszkrétek, nagy az érdeklődési körük igy Bàrmiről lehet velük beszélni és a második akiről írtam nagyon komoly ember is a koràhoz képest. 13évesek de jövőre mind a ketten elmennek màsik suliba.még péntekig van időm de ezt megbeszélni velük kedden lenne a legjobb v pedig pénteken . tényleg nem tudom h mit csináljak. Még nem volt baràtom. Ti kit vàlasztanàtok? Kérlek siessetek a vàlaszokkal.

2016. jún. 11. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a te helyedben nem barbiznék, mert fiú vagyok :O..

Tudom te már 11,5 éves korod óra nem barbizol, elnézést.. Ne ISMERKEDJ!

2016. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te egyikbe se vagy szerelmes és még fiatal is vagy. Ez két indok arra, hogy egyikkel se gyere össze.
2016. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Egy szót nem értek, hogy hogyan jön ide (illetve az egész kérdés egy társadalmi pöcegödör) ez pedig a "diszkrét". Ez mi is jelent ebben a szövegkörnyezetben, talán diszkréten kérdezte meg, hogy mensizel-e már ?

Amúgy a "párkeresés" nevezzük így, jó ? Nem egy határidős munka, szóval olyan nincs, hogy péntekig nyélbe kell ütni az üzletet, ezért kedden lenne jó tárgyalni... Mégis miről ? Összehívod a kerekasztalt aztán tartasz egy castingot és választasz egyet ? HÁT NEM... Sajnos nem így működik. (vagyis hála az égnek)


Tudod, sokszor az is döbbenet amit ide 14-16 évesek, sőt olykor idősebbek szoktak írni, erre ma már nem te vagy az első 12 éves. Ennyire kérlek ne unatkozzatok már... Szánalomszínház. 12 éves az kb. 6. osztály, döbbenet.

2016. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Úristen, itt mindenki elfelejtette, milyen volt 12 évesnek lenni?


Én az elsővel lennék többet, amelyikről azt írtad, nagyon jó fej, és megpróbálnám jobban megismerni.

Tudod miért? Mert ha a második csak veled jó fej, akkor felmerül a gyanú, hogy nem őszinte.

2016. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Úristen, itt mindenki elfelejtette, milyen volt 12 évesnek lenni?"


Qvára nem felejtettük el, MI NEM VOLTUNK SOHA ILYENEK, MERT MI GYEREKEK VOLTUNK és ez egy mérhetetlen baromság, hogy mindenki volt X éves. Volt, csak normálisan.

2016. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

"Volt, csak normálisan."


Akkor ez mostanra elmúlt, ha abban élitek ki magatokat, hogy leoltotok egy tizenkét éves kislányt.

2016. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De te miről beszélsz ? A válaszod használhatatlan, csak adnád alá a lovat, nem őszinte a másik, honnan szedted ? El vagy tájolódva. Mi az, hogy kiéljük magunkat ? Leoltjuk ? Nem igaz! Meg lett neki írva, hogy kicsi még ehhez és pont.
2016. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Jajj, annyira jó, hogy vannak ilyen bölcs megmondóemberek, mint te. Ítélkezel, elintézel egy 12 éves kislányt egy odaböffentett osztással, és borzasztó okosnak érzed magad tőle. Pedig csak szánalmas vagy. Nem tudom, minek jössz a tini párkapcsolatok kategóriába trollkodni, és azt sem értem, mire számítasz itt? Esküvői meghívókról szóló beszélgetésekre, vagy mi?


A jelenség, amit a kérdezőn tapasztalsz, a kamaszkor. Teljesen normális, hogy egy 12 éves kislánynak tetszik egy tizenkét éves kisfiú. Vagy hogy ő tetszik egy tizenkét éves kisfiúnak.


Amikor 12 voltam (megvan annak már közel húsz éve) titokban nekem is tetszett egy kisfiú. Aztán egy másik is. És? Semmi. 16 voltam, mire sikerült össze is jönni az első fiúmmal, és már egyetemista voltam, amikor valóban komoly kapcsolatot létesítettem.

2016. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hogy mit tennék a helyedben 12 évesen? Legóznék. Legalábbis én a te korodban ezt csináltam.
2016. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"kicsi még ehhez és pont"


Ja, igen, szerintem is ráérne még fiúkkal foglalkozni. Csakhogy van egy bibi, erről neki elfelejtettek szólni, és már foglalkoztatja a téma. Szerinted egy percig is hihető az a szcenárió, hogy a válaszod hatására szépen kikapcsolta a gépet/telefont és belenyugodott, hogy ő még kicsi ehhez? Még te se gondolhatod ezt komolyan... :D

2016. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!