Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 6 év korkülönbség. Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és már 2 éve ismerek egy fiút, aki most 21 éves és kezdünk nagyon "összemelegedni",mint említettem már két éve az egyik legjobb barátom de úgy érzem hogy mindkettőnk többet érez a másik iránt.. Engem nem, sőt sem őt nem zavarja a korkülönbség de kicsit aggaszt hogy a környezetünkben lévő emberek mit reagálnának a kapcsolatunkra, hösszejönnénk? Valaki adhatna tanácsot..

2016. jún. 6. 11:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményteket. :) Nem kell aggódni, nem a gyakori kérdések kommentjei alapján fogom alakítani az életem, és nem mások véleménye alapján fogok élni. Ahogy eddig is, most is meg tudom hozni a saját döntéseim, egyszerűen csak kívácsi voltam hogy mit gondoltok erről.

Mindenkinek joga van véleményt alkotni, de ezzel együtt tartsuk is tiszteletben a másik véleményét.

Szóval most leírnám a saját véleményem is.. Kedves 4- es, eléggé meglepetten olvastam amit írtál mivel nem sok esélyt látok rá hogy ismersz.. Ebből kifolyólag nem tudhatod hogy milyen az életfelfogásom, nem tudom hány éves vagy, nem mintha sok közöm lenne hozzá, de az is lehet hogy megfontoltabb döntéseket hozok mint te.. De ez csak egy feltevés, ahogy a tied, mivel nem ismerjük egymást ezért csak tippeltem:) A másik meg az, amit egy páran is leírtam hogy ez nagyrészt attól függ hogy a felek mennyire érettek. Én nem gondolom hogy "gyerekes" lennék ehhez a kapcsolathoz. De a többieknek nagyon szépen köszönöm a bíztatást. :)

2016. jún. 6. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!