Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 6 év korkülönbség. Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és már 2 éve ismerek egy fiút, aki most 21 éves és kezdünk nagyon "összemelegedni",mint említettem már két éve az egyik legjobb barátom de úgy érzem hogy mindkettőnk többet érez a másik iránt.. Engem nem, sőt sem őt nem zavarja a korkülönbség de kicsit aggaszt hogy a környezetünkben lévő emberek mit reagálnának a kapcsolatunkra, hösszejönnénk? Valaki adhatna tanácsot..

2016. jún. 6. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
soha ne másoknak akarj megfelelni ha titeket nem zavar akkor nem érdekeljen más véleménye
2016. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne az érdekeljen, hogy mások mit gondolnának rólatok, az a lényeg, hogy ti jól érezzétek magatokat együtt :)
2016. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Sanyinak igaza van! Mondjuk én most még sokallom, mert gondolj bele: ott vannak körülötte az érett, 20 éves leányok!! Aaaahhhh, hát mennyire jobbak mán. De, ha neki te kellesz, mert ilyen az ízlése, akkor ez van. Pár év múlva már egyáltalán nem számít soknak, tehát 19-25 az már nem igazán zavaró. Nekem most még furcsa, csak a srácot nem értem. De mindegy, legyetek boldogok, azt ennyi. Sok sikert!
2016. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Ebben a korban még sok....... Ne akard a nagylányt játszani, mert elég gáz :)
2016. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Kicsit sem gáz, konkrétan korban ugyan ebben a helyzetben vagyok, egy 15 éves barátnőm van,úgyhogy szerintem egy kicsit sem probléma, a probléma ebbe annyi hogy néha elég gyerekes tud lenni, de általában nem az úgyhogy megvagyunk, szerintem nektek sem lesz baj vele.

Másokat akik ellenzik meg figyelmen kívül kell hagyni :)

2016. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez akkor lesz gond ha a fiú már többet akar..ha érted mire gondolok..15 évesen még nem kéne
2016. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

#5: Miért, aki ellenzi az nem vélemény? De. Miért hagyna figyelmen kívül egy véleményt, csak mert neked nem tetszik?

Persze,hogy neked tetszik a dolog, mert egy kislány jutott neked is. Te is olyan érett lehetsz, mint egy hőlégballon.

2016. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha szeretitek egymást akkor nincs olyan, hogy korkülönbség.

Én 22 vagyok és van olyan 16 éves ismerősöm, akivel simán összejönnék, mert érettségben előrébb tart, mint a többi korabeli és nagyon szeretem.


A korkülönbség akkor számít, ha egy huszonéves csak meg akar d..ni egy 15 évest. Ott már vannak gondok.

2016. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
nemtudom, de ha a csaj lene az időseb ugy laza lene:$
2016. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

5-ös vagyok


Arra gondoltam hogy ne foglalkozzanak azokkal akik elítélik ha boldogok így, de úgy látszik nem vagy akkora agyi kapacitáson hogy felfogd és feltétlen bele kellett kötni. Neked sincs jobb dolgod mint másokkal kötekedni??


De pont ilyenek miatt megy el a kedvük azoknak akik normális választ adnak!!


A kérdezőtől pedig elnézést hogy ez alatt a kérdés alatt is ilyen vitákat kell néznie. :(

2016. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!