Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Melyik lány típust (2)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik lány típust (2) választanátok barátnőnek?

Figyelt kérdés

1. Típus:

[link]


[link]


2. Típus:

[link]


[link]


Remélem érződik a különbség. :D


Privátot nem kérek, köszönöm!



2016. jún. 2. 13:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

aki mindent kitesz, az csak egyfajta érdeklődést fog felkelteni mindenkiben, igaz, hogy ez egy fontos mozgatórugója minden fiúnak, nekem is, de amúgy kb csak addig gondolok rá amíg látom. A 2. típusúból a 2. viszont olyan, hogy néha még akkor is eszembe jut, ha már egy hete nem láttam. És még úgy is akár, hogy csak látásra ismerném.:D


20/f

2016. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ahm egyébként #5-ös, a 4. nem feltétlenül "pozőr" sokkal inkább magabiztos. Vannak az egoista lányok, a magabiztos lányok, illetve a szelíd, visszafogottabb lányok.:D Ő a magabiztos kategória, vicces, rendes, megértő, és emelett egyedül is tud érvényesülni, megáll a talpán. A férfiak nagy része szerintem ezt preferálja, de hát nem szeretnék beszélni mindenki nevében, ízlés kérdése, csak gondoltam ezt tisztázom:D
2016. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Stark2000 ***** válasza:
Hát.. hosszútávon, barátnőnek a második típus inkább. Egy - pár éjszakás kalandra az első, mert nagyon másra az ilyesmi nem jó. :D Nah meg nekem olyan személy szerint nem kéne, aki magáról feltölt olyan képeket, hogy csak fehérneműben van.. Ha már a barátnőm, másnak semmi köze ahhoz, hogy ő neki mekkora cicije van, milyen feneke van, stb. :D
2016. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12 Persze, hogy nem feltétlen pozőr, mint ahogy az első típusban látott lányok sem feltétlen rib𝚊ncok, csak általában az ilyen lányok azok.

Mindenki tudja, hogy számít a külső, mindenki tudja, hogy igenis számít hogyan öltözködsz, ezzel sugallsz magadról először valamit egy nem vak embernek. Aki azt állítja, hogy nem számít és laza, igénytelen ruhákat hord, az pedig ezzel nem "nem divatosságával" hordoz üzenetet és mindenki levonja, hogy neki az szimpatikus e vagy sem.

De az itteni 4-es példa rogyásig van sminkelve, felvesz egy laza pólót és egy ormótlan, idétlen sapkát. Nekem ez nem azt sugallja, hogy önmaga és ebben érzi jól magát, hanem azt, hogy nagyon is érdekli, hogyan néz ki és hogyan ítélik meg és a lazaságot szertené sugallni de mellette szép is szeretne lenni. Ez nekem annyira visszás, hogy nem szeretem az ilyen embereket.

2016. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
mondjuk én nem értek annyira a sminkhez, de szerintem itt a nagy részét a fény alakítja az arcán, meg egy kicsit talán le van barnulva. Azzal a szemöldök dologgal viszont én is egyetértek, hogy azt tükrözi amit te írtál, hogy külsőleg meg akart felelni, illetve az ilyen már nekem se annyira tetszik, de nem is azt figyeltem meg először. Viszont ha valaki kiszedi a szemét, az szerintem még bőven jó. Ez kb olyan nálunk, vagy legalábbis nálam fiúként, hogy megnézem magam a tükörben, hogy nem-e úgy nézek ki mint egy koldus, és kicsit megigazgatom magam, hogy jobb legyen a kép. Nekem ez a kép azt sugallja, hogy a csajszi jól érzi magát a bőrében. Persze ha igazából ismerném látásról, hogy hogyan mozog, meg hogyan viselkedik az emberekkel, akkor teljesebb lenne a kép. De amúgy teljes mértékben egyetértek veled, aki túlzottan meg akar felelni kívülről másoknak, az elnyomja belül saját magát.
2016. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

az elsőnek az alakja nagyon bejön, az arca túl mesterkélt.

a második nem tetszik.


a harmadik szép, de nem vonz, a negyedik tetszik.

2016. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. valahogy nem vonz, sem arcilag sem testileg; kissé más alak tetszik, vékonyabb

2. alakja már rendben, szépnek tűnik, bár lehetne róla egy másik kép is, lehet változna a véleményem

3. kimondottan megfogott, nálam rendben van; alakja is jónak tűnik bár nem igazán látszik

4. szintúgy rendben


Tehát a 2. típust választom a válaszodba leírt tulajdonságok alapján is.

2016. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!