Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaz hogy minden fiúnak/lányna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy minden fiúnak/lánynak van valahol a világon egy igazi szerelem?

Figyelt kérdés
Ez igaz ? csak mert az én szemszögemből nem így tűnik :/

2016. máj. 7. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Jaj, ez a bullshit, mikor egy taknyos érzésnek, ami csak káros hatással van az emberre, szupererőt adnak. A média ezzel mossa ki az emberek agyát és ezért él az emberek 99,999999%-a tévhitben a szerelemmel kapcsolatban. Párt találhat mindenki magának talán (persze én kivétel vagyok, én egyedül fogok megrohadni, GG nekem), de a szerelem az szerelem és kész. Nincs igaz, nincs fél, nincs csak picit, nincs nagyon, van a szerelem és kész, mindenki máshogy reagál rá. Valakit padlóra küld, valaki meg sem érzi, csak tudja, hogy neki ő kell, azt kész. Ennyi. Most le leszek pontozva, ez is bizonyítja, hogy az igazság fáj az embereknek. Nem baj, ennyi kell. :)
2016. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zöld pacsi :D valahol mélyen én is ilyesmit gondoltam mindig is, csak próbálnák abban a tündérmesében élni mint mások :P de ez nem az én stílusom :P
2016. máj. 7. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Millió nő és férfi van, szóval találhatsz párt, de ilyen előre determinált partner nem létezik.
2016. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy az olyan kár, hogy nincs. :D félek, én is a macskáimmal fogok megrohadni.
2016. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csingilingg84 ***** válasza:
6%
Szerintem meg van. Lehet, hogy "agymosott" vagyok, de legalább pozitívan állok hozzá az egészhez, és nem úgy, hogy "egyedül fogok megrohadni". Lehet lepontozni, ha akartok...
2016. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!