Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet hogy valaki tényleg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy valaki tényleg, igazán, tiszta szívből, őszintén szeressen valakit, akit csak interneten ismer?

Figyelt kérdés

Vagy ez lehetetlen, és olyan mintha a netbe lenne szerelmes?

Esetleg ha mindennap beszélnek inkább netfüggő mint szerelmes? Vagy tényleg képes lenne a halába is a szerelme után menni?



2016. jan. 5. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen.
2016. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz bele a catfish tv sorozatba és megkapod a választ. VAN ilyen. És nem csak netfüggők, tényleg komoly érzelmeik vannak. Csak nézd meg és meglátod.
2016. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak írásban beszélgetnek nem hiszem, mert nem úgy jön át a mondandó mindig ahogy szeretnénk és nem érezzük hogy amúgy milyen a viselkedése, csak aszöveget látjuk. Pl lehet üzenetekben összeszedett de a való életben nem tudja úgy kifejezni magát mint írásban. Meg gesztusok nélkül nem lehet tudni mire gondol

De ha vebkamerán beszélgetnek úgy már talán

De én nem tudnék úgy szerelmes lenni hogy nem beszélgettem vele élőben legalább egy jót. Nekem szükség van egy közös élményre minimun

Ez az én véleményem

2016. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ilyen. Azt tudom elképzelni, hogy kreál mondjuk a csaj egy képet arról a bizonyos srácról, akit teljesen azért nem is ismer, hisz még élőben nem is találkoztak, és abba a valós alapú de kreált "kép"-be szerelmes vagy érez iránta többet, akit a csaj számára olyan pozitív tulajdonságokkal ruházott fel, amiket fontosnak tart egy férfiben. Ergo ott egy élő személy, akit csak netről ismer beszélgetés kapcsán, és kicsit hozzáképzel ezt-azt.
2016. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mióta ismered az illetőt? Mikortól kezdted azt érezni, hogy szerelmes vagy?
2016. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát neten nem látod h néz ki és lehet tök ronda, bár en fura modon akikel vakba taliztam mind jó nő volt ><
2016. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De, láttam! És ő is engem!
2016. jan. 6. 14:20
 8/11 anonim válasza:

Neten nem lehet szerelmesnek lenni szerintem...

Lehet hogy jó fej meg tök jól bókol, de ha taliztok akkor kiderül hogy tökre visszafogott, egyáltalán nem bókol stb.... szóval ha taliztok lehet hogy azonnal "megutálnád"

2016. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik ilyen
2016. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
van ilyen
2016. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!