Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiurol van szo. Mit csináljk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hellokitty77 kérdése:

Egy fiurol van szo. Mit csináljk?

Figyelt kérdés
szoval szerintem tetszem neki de nem biztos. és ő tetszik nekem. de néha igy kerül nha pedig oda jön hozzám meg minden. nem tudom mit csináljak?
2016. ápr. 17. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy kedveled és tetszik.

A reagálásából úgy is kiderül, hogy tetszel e neki vagy amit majd mond rá

2016. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nehéz kitalálni, mert semmi konkrétat nem mondtál azon kívül, hogy bejön neked, meg hogy néha beszéltek. Sajnos ez vagy az, hogy barátként tekint rád. Legalábbis ez jön le, amit leírtál. De ha szerinted meg tetszel neki, akkor szerintem beszélgess vele, menj oda hozzá és kérdezgesd,később célozgass kettőtökre. De ne te kérdezd meg, hogy akar e járni veled vagy szerelmes vagy belé. Mert ha ezt teszed, az olyan mintha tálcán kínálnád magad. A srácok szeretik ha úgy tűnik nekik, mintha ők kezdeményeznének, te csak válaszolj majd rá, ha úgy adódik. :) Sok sikert!
2016. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!