Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek Neki? (Fiúról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek Neki? (Fiúról van szó)

Figyelt kérdés

Szval ... az van, hogy sok szünetbe engem néz, beszélget velem, meg én igazából úgy érzem hogy én is tetszek neki, de van egy dolog ami eléggé bezavart ... az lenne, hogy ha valaki hozzám.szól akkor, o egybol vagy beszól annak az embernek, vagy mindig azt kérdezi hogy leüsse e ... nos nem rég ez történt, de meg kérdeztem tõle hogy miért akar mindenkit leütni meg stb ... erre azt írta, hogy a barátai a családja, és nem.szereti ha a családját piszkálják ...

ettõl még tetszhetek neki?? Vagy mi?? Ez nagyon bezavart ... általában Magabiztos vagyok, de most tanácstalan vagyok ... vagy csak nem akarja bevallani, hogy tetszek neki?? Elõre is köszönöm!! :)



2016. jan. 21. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Crow xD
2016. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj ... nem kell így beszélni .. én csak feltettem egy kérdést .. ha nem tetszik nem kell rá valszolni ... ráadásul nem pattanásos az arcom .. szval köszi ;)
2016. jan. 21. 15:56
 3/5 A kérdező kommentje:

*Bocsi nem tudom mit nem értettél.azon hogy ne válszolj?? Vagy leszótagoljam?? Mivan anyád nem jártatott suliba?? ;)

Mert itt lenne az ideje ;)

2016. jan. 21. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is védem a barátaim és én is így cselekednék, ha valamelyik barátom b**ogatnák. Szóval, ha az érdekel, hogy tetszel-e neki, akkor állj elé és kérdezd meg. :P
2016. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jan. 21. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!