Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha egy fiúról hallotto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiúról hallottok egy rossz pletykát attól még ismerkednétek vele?

Figyelt kérdés

Szóval egy rossz pletykát hallotok egy srácról pl.megcsalta és kihasználta az előző barátnőjét,majd kidobta...

És ez a srác számotokra full ismeretlen de egyik este rátok ír hogy szeretne megismerni.

Ti hogy fogadnátok? Kapásbol letiltanátok?



2016. febr. 4. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok itelkezős, természetesen vissz írnék neki. Ha jobban megismertem, rakerdeznek h igaz-e, de ha állítja is h nem, akkor is egy icipicit óvatosabb lennék őt illetően.
2016. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ráírnék, és az első talin egy félreeső helyen kiherélném!
2016. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ honnan hallottam az adott pletykát :D Meg hogy az írása alapján mennyire tett jó benyomást az illető. De hacsaknem tetszik nekem, valószínűleg nem akarnék tőle inkább semmit. Nem tiltanám le, az azért durva, vissza is írnék, de hát azért na. :D
2016. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoval lanyok ti hinnetek a pletykaknak :( ez eleg szomorú! Rolam annyit pletykalnak h a fele is sok mar minden naposnak tartom ha meghallok valamit amibol meg a tizede se igaz... De oke mar ertem hogy lanyok a lany baratnotok pletykal akkor azt elhiszitek. Hat sajnalatos de ez van :(
2016. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Talalkozz vele, jojj vele ossze, csald meg, dobd ki. winwin
2016. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!