Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebbol valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol valami?

Figyelt kérdés

Van egy srac kb fel eve ismerem. Egyutt jarunk egy suliutani programra heti egyszer.

Szoval az van hogy mar amikor megismertem akkor kivancsi voltam mindenre vele kapcsolatban. Aztan osszejottem az exemmel. Januar kornyeken egyszer rossz passzban voltam es o kicsit megvigasztalt meg beszelgetest kezdemenyezett es olyan aranyosan nezett... Utana csomo ideig nem talalkoztunk es kicsit hianyzott. Aztan az exemmel is szakitottam. Nemreg talalkoztunk de annyira nem beszelgettunk csak par szot de hasonloan aranyosan nezett...:):)

Szerintetek lehet nala eselyem? 16L,F



2016. ápr. 13. 07:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ht... Ha így haladtok akkor lehet csak későn. Lépj és beszélj vele hogy mit éreztek egymásiránt. Mennyetek el sétálni és könnyen lesz beszélni :)
2016. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!