Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki? lehet ebbol valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? lehet ebbol valami?

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem, 14 éves lány vagyok nagyon tetszik egy 18 éves fiú,párszor már voltunk egy helyen (falunap ,bál) meg

a multkor egy hozzánk közeli bárban . Már többször megtörtént hogy rám mosolygot,szerintem azért mert én is mindig feltünöen megnéztem őt.Sejtheti hogy tetszik nekem .Jobba van apuval ez elöny vagy hátrány? (ráádásul az apja joba van apuval szokott nálunk jönni) társasági körünk nagyon nem egy szoval nem hiszem valaha is lenne valami



2015. okt. 25. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia most őszinte leszek . Ne várj semmi komolyat ettől a kapcsolattól. Nagyon fiatal vagy még. Szerintem nem most es nem egy 18 éves fiú lesz a nagy ő ::/ de Sz csak az en véleményem. 16l
2015. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.

Lehet hogy összejöttök, de szerintem kicsi az esélye.

Minden esetre szurkolok neked!

De ha össze is jönnétek és szakitanátok akkor lehet hogy apukátok jóba lennének de lehet hogy már ők se tartanák a kapcsolatot!

2015. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, en korodbeli vagyok, es azt mondom, hogy ne kezdj ezzel a fiuval. Hangsulyoznam h en magambol indulok ki!!

Szoval, ez a fiu 18eves, ilyenkor meg latszik a korkulonbseg. Mindketten nas dolgot akartok egy kapcsolattol. De tudok sajat magam ellen peldat mondani, de az ritka. En nem kezdenek vele, es tisztaban kell lenned azzal, hogy erettebb szinten kell lenned, mint az atlag 14evesek. Szoval en atgondolnam. De ha passzoltok, akkor mehet a dolog.

2015. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Erre csak azt tudom mondani hogy mikor én 14 voltam akkor jöttem össze előző barátommal aki akkor 23 volt. Nem gondoltuk,hogy lehet valami kb. 1 évig csak beszélgettünk találkoztunk stb . és Igen nagy szerelem kerkedett belőle. Nagyon sokat sirt miattam szakitás után. Hiába nagy a korkülönbség :)

majdnem 2 évig voltunk együtt.. de még mai napig beszélünk és érzünk egymás iránt valamit..

Mindig van kivétel ;) és ha szereted szerezd meg ! De ne csüngj rá !!

2015. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat meg irhatok :)
2015. nov. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!