Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar tolem ez a fiú? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tolem ez a fiú? Nem értem. Tetszek neki? 16/l

Figyelt kérdés

Úgy 3/4 éve tetszett nekem ez a fiu. Akkor meg mind a ketten zöldfülűek voltunk, lassan érő típusok. Ő még nem érdeklődött akkor a lányok irant, most se nagyon. Vagy ha érdeklődött is sose mutatta ki.

Akkor beszéltünk egy ideig, egyik barátnőmnek hála megtudta h tetszik nekem. Ő mondta h nem tetszik nekem és itt annyiban is maradtunk. Ez szórakozó helyen volt.

Aztán visszahallottam, h elvárta azt hogy maradjak ott vele (miután visszautasitott->tapsot neki).

Ezek utánnem beszéltünk, nem köszönt, direkt került is.

Szórakozóhelyen mindig az én közelemben volt a társaságával, sűrűn 5-10 cm választott el minket, úgy h háttal álltunk.

Aztán suli kezdésekorköszönt szórakozó helyen.

Multhéten több emberrel beszélgettem, körben álltunk, ő is ott volt. Mindtam valakinek h megyek egy városba holnap. Erre ő mondta h nem bír menni. Ez este volt. Másnap ő is ott volt. Azután hazaértem, gondolom ő is, mert írt, h kivel megyek bulizni, milyen volt a város. Végül együtt buliztunk (de nem beszéltük meg). Vasarnap irtam neki. Aztan nehany nap után utana vittem valamit es megkoszonte. Majd kesobb irt h megköszönje.

Aztán nem beszeltunk, csak élőben, de ugy h több ember volt ott.

Tudni kell h most se nagyon érdeklik a csajok (v ugye úgy csinál ), de most askon irta h van egy lany aki tetszik neki.

Tegnap kb 25 percet birtam vele bulizni.

Most nem tudom mit tehetnék én vagy h ő mit akar. De nem nagyonmerek semmit se csinálni mert elijesztem. Nehéz eset. Ilyennel nem volt dolgom:o


2015. okt. 18. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:
O is velem egy korosztaly.
2015. okt. 18. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezer normálisabb srác vár rád a való életben a bulin kívül....egyszerűbb dolgod lenne.

Mondjuk rajtad látszik, hogy a buli lesz az életed pár évig, ami nagyon sok embernek nem szimpatikus.....

2015. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz h írtál :) de vele nem buliban ismerkedtem meg, csak ott találkozunk legtöbbször

Amúgy buliban csak olyan fiúval szoktam csókolózni, akivel nem csak szorakozgatunk. De ez valami különkategória csak nekem .

2015. okt. 18. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:

A buliban való csókolózgatás, pont, hogy szórakozás. Egyáltalán nem lehet egy ilyen embert komolyan venni. Persze az megint más, ha a való életben is csináljátok, mert a buli nem erre való.

Úgy tűnik nekem, hogy te egy teljesen rossz irányba indultál el.

2015. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hagyd ezt a gyereket, nem erdemel meg teged.. Vannak olyan fiuk, akik nem a buliert elnek. En fiukent kifejezetten utalom a szorakozohelyeket, es ha bulizom is, akkor is csak kocsmatura, vagy hazibuli johet szoba.. Ha te komoly kapcsolatot keresel, vagy normalis baratot, akkor mimt ahogy elottem irtak, ne a szorakozohelyen keresd, mert a fiuk is csak azert mennek oda, mert arra kellenek a lanyok.. En is szeretnek mar vegre egy normalis baratnot, de nem a hulladek szorakozohelyeken keresem. 20/F
2015. okt. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!