Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belekerultem egy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekerultem egy nagyon bonyolult szituacioba es nem tudom hogyan masszak ki ebbol anelkul, hogy barkit is megbantanek? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Regen. Nagyon regen. 3 eve :D Volt egy osztalytarsam akit rajongasig "szerettem". Viszont ez egy viszonzatlan szerelem volt *kicsik voltunk egyikonk se gondolta komolyan nyilvan tehat meg orulok is neki,hogy akkor nem lett semmi hulyeseg :D * . Kesobb sok sok ido elteltevel (2 ev kb) kiszerettem belole (inkabb felfogtam,hogy o nem szeret es beletorodtem). Azota nem volt baratom. Viszont mostanra mar sikerult azert masokat (mit masokat :D mast) kozelengedni magamhoz es szepen lassan valahogy bekeveredtem egy kapcsolatba. Viszont most ugy erzem,hogy nem allok keszen erre a kapcsolatra es hirtelen ram jott,hogy en nekem igenis erzeseim vannak a masik fiu irant es nem mult el... Es nem akarok bunko paraszt lenni,hogy csak ugy 3 het utan szakitok a baratommal meg mivan ha ez az egesz a masik fiu irant csak egy fellangolas es nem terjed tovabb es mivan ha aztan megbanom a szakitast..? Tanacstalan vagyok nagyon ez az elso kapcsolatom (14 eves vagyok nem kerek kommenteket,hogy tul fiatal vagyok igen tisztaban vagyok vele elrontottam) es nem akarom elrontani ezt az egeszet..
2016. jan. 26. 23:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ekezetekert es helyesirasert elnezest kerek nekem igy konnyebb irni meg gyorsan is irtam :)
2016. jan. 26. 23:13
 2/6 anonim ***** válasza:
hát pedig itt te leszel a bunko paraszt akármennyi is nem akarod mert belementél egy kapcsolatba úgy hogy nem álltál készen és ez csak a te hibád...nem tudod mit/miket érzel és ki iránt...a magadfajta miatt szivtam meg én is...most a srác fogja...mert hat nem tudsz mit tenni ne verd at a sracot szakits vele és menj a masik fiuhoz ha igy erzel azon nem lehet valtoztatni...de azert hihetetlen hány embert fogtok még tönkretenni...éretlenek...
2016. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt es igen sajnos tisztaban vagyok vele,hogy nem kellett volna nem akarok ilyen ri**ncnak kinezni,mert tenyleg nem szeretnem ot megbantani csak nekem korai volt sajnos :(
2016. jan. 26. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
11 évesen kezdted? Nem semmi! Nehéz, meg nem értett gyermekkor.
2016. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen utálom ez miatt a lányokat ezért is az idősebb lányok jönnek be... Annyira éretlen gondolkozás h nem igaz. Ne haragudj de ezt te fozted neked kell megenni... En elmondanám a barátodnak h mást szeretek mert az őszinteséggel talan helyre tudod hozni fajni fog de legalább nem fogja magát annyira atverve érezni
2016. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jo ne tamadjatok mar le igy szerencsetlent!! De az a helyzet hogy igazuk van:/ tenyleg rosszul csinaltad de ezen mar nem tudsz valtoztatni. Viszont minel elobb mond el a fiunak ne huzd az agyat mert minel kesobb mondod el neki annal rosszabbul fogja fogadni. Tisztazd vele a helyzetet, es nem szamits semmi jora mert akarhogy fogalmazol nem johetsz ki belole jol..sajnalom:/
2016. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!