Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek mi ez velem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mi ez velem, mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt semmi probléma 1 hónapig, de most ki ütközött az hogy félelem van bennem. Felek hogy megcsal a párom, de mondta hogy elobb halna meg mint hogy ezt tegye.

Csak hétvégente találkozunk, tudom mikor végez duliba meg minden.

Amint haza er velem beszél végig, szoval nem ertem.

Meg olyanok hogy felek hogy elveszitem a bizalmat kis vita utan. (de ez hülyeség, de akkor is )

tobb mint 200 km van köztünk.


2016. márc. 31. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azért félsz, mert ritkán látjátok egymást. Esetleg beszéld meg vele a dolgot.
2016. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük többször is, de mind hiába.

ez már az lehet, hogy nem bízom magamba leginkább az lehet a dolog nyitja. Meg mint mondtam "tudom mikor végez suliba meg minden.

Amint hazaér velem beszél végig, szóval nem értem."

2016. márc. 31. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!