Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy csaj buliztunk és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj buliztunk és a többi lent!?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel együtt buliztam és berúgtunk és megcsókoltam stb. semmi komoly de ezután azt is mondtam hogy szeretem és másnap a csaj ezt komolyan gondolta én meg nem mert részeg voltam utána ez megint megtörtént egy másik bulin és majdnem le is feküdtem vele és aznap megint azt mondtam hogy szeretem együtt is vagyunk viszont én nem vagyok biztos a érzéseimben

Meg eléggé szemétség lenne dobni most hogy együtt vagyok vele de nem tudom mit érzek

Ne értsétek félre nem játszadozok az érzéseivel csak nem tudom még én se hogy mit akarok szerintetek mit tegyek ?



2016. márc. 26. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj neki még semmit. Tölts fele több időt, a leírtakalapján nem nagyon ismered. Ismerdmeg, lehet hogy nagyon is szeretni fogod.
2016. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!