Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy csaj sejti hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj sejti hogy nagyon szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Egy csaj sejti hogy nagyon szerelmes vagyok belé, ez a fülébe jutott,és legutóbb leszólított engem az utcán,és kérdezett pár dolgot,de látszott rajta hogy arra vár hogy szerelmet valljak neki,ezt miért várhatta? és csak néztük egymásra elég kínos volt csönd lett hirtelen

2016. márc. 26. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
megválaszoltad magadnak a kérdést.
2016. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt tudtam eddig is ,most miért várta a dolgot?
2016. márc. 26. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy te is bejössz neki azért
2016. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez eszembe se jutott ,azt hittem nem akar semmit
2016. márc. 26. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
várja, hogy finoma udvarolj, közeledj, hajrá!... A tekintetből egy érzékeny ember tudja "fogni" az érzéseket.
2016. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utána ,találkozni akartam vele,de nem írt,szóval szeríntem nem akar semmit
2016. márc. 26. 10:40
 7/9 anonim ***** válasza:

lehet cikinek érzete a storyt, mert egy csaj csak nem szólít le egy srácot ok nélkül, csak, ha nagyon szerelmes, akkor mindenre képes és ugye tudta, hogy te is szereted és össze akart jönni veled, de te nem szóltál semmit és lehet most égőnek tartja magát, hogy leszólított és nem lett belőle semmi és ha kiderül, akkor mások ezzel szívatják.

Hány évesek vagytok?

2016. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta is bűntudatom van miatta,még bocsánatot is kértem tőle,de nem reagált :( nem tudom mit tegyek..
2016. márc. 26. 11:06
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ha legkozelebb talalkoztok kerdezd meg tole hogy haragszik e vagy hogy miert kerdezete azokat a múltkor. Tisztazzatok a dolgokat.
2016. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!