Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Táborba voltam és ott megismerkedtem egy sráccal. Sok éve már találkoztunk ott, de csak idén hajtott rám. 2,5 év van közöttünk. Egész végig együtt voltunk. Bókolgatott és óvatosan megfogdosott.De csak olyan rettentő finoman.. Eddig nem jött be.. Külsőleg. Később ráírtam névnapja alkalmából, akkor nagyon sokat beszéltünk. De azóta nem ír rám..

Ha meglátok az úton egy szerelmespárt arra gondolok h mi is lehettünk volna.. Vagy egy szerelmes idézetet akkor is ő jut az eszembe.. Szóval mindenről amire vagy akire ránézek...



2016. márc. 23. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
már tárgytalan, mivel elbasztad :)
2016. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Maximum csak egy jó emlék... (már)
2016. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért én basztam el amikor ő nem ír rám??
2016. márc. 23. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező ezt rendesen elba*ztad és itt sírsz hogy ő nem ir !!!:)
2016. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy maradi vagyok... De a férfi az legyen férfi... Ha kellek neki vagy hiányzok neki akkor írjon ő.
2016. márc. 23. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, ha ott és akkor nem tetszett, azt valószínűleg érezte, ha már nem ír. Nem hiszem, hogy szerelmes vagy, inkább fellángolás. Mindenesetre Te se kerested, ő se, nincs nagyon miről beszélni.
2016. márc. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes leszel akkor nem fogod megkérdezni itt hogy az vagy e! Azt érezni fogod! Hidd el tapasztalat.
2016. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!