Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hozzam össze a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam össze a legjobb haveromat azzal a csajjal akibe szerelmes?

Figyelt kérdés
Kétszer voltak már együtt pár hónapot,a csaj szakított vele mindkét alkalommal,apróság miatt.Haverom most újra szerelmes belé,és hozzám fordult tanácsért,hogy tudna megint összejönni vele.Szerelmes belé,de nem nem biztos magában mert a csaj már 2 szer szakitott vele,és haverom elvesztette minden reményét és nem akarja égetni magát.Én mondtam neki hogy beszélek a csajjal ha akarja kérdezgetem mit gondol haveromról,mondok róla jó dolgokat stb hogy valahogy megtudjam lenne e vele megint a csaj.De haverom azt válaszolta hogy nem tudja.Akarok neki segíteni mert mégis a legjobb barátom és nem hagyom cserben.Mi lenne a legmegfelelőbb módszer ahogy össze tudnám őket hozni?
2016. márc. 21. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor nem okos dolog belefolyni....
2016. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó de ő kért segítséget nem én akarok magamtól beleavatkozni.. Akkor mit csináljak?
2016. márc. 21. 10:59
 3/8 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Hát valóban azt kéne hogy inkább ő keresse fel, és beszéljenek meg pl egy találkozót, ha barátod tényleg ennyire menthetetlenül szerelmes belé. Viszont te ismered a történteket, és a barátod, ha úgy gondolod hogy felesleges kör lenne ez neki, inkább szólj róla őszintén!
2016. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor is mondd meg neki, hogy nem szedheted fel helyette, valamint gondolja meg, tényleg ez kell-e neki :)
2016. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá!
2016. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sgíts neki ,ha ennyire szüksége van rád
2016. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valójában csak azt kéne megtudni hogy lenne e vele a csaj megint.A többi már gondolom menne magától
2016. márc. 21. 11:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudom mit tegyél:Szervezz meg egy találkozot,ahol mindketten ott lesznek,így majd beszélgethetnek
2016. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!