Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szomoru vagyok mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomoru vagyok mit tegyek? Tobb lent

Figyelt kérdés
Tegnap odamentem egy fiuhoz akivel meg soha sem beszeltem es szeretem. Visszautasitott viszont nekem megjobban megtetszett mivel lattam kozelrol az arcat. Most nagyon rosszul erzem magam

2016. márc. 22. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan szerethetnéd ha nem is ismered? Szerintem ez csak rajongás. Idővel túlteszed magad rajta.
2016. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akivel még soha sem beszéltél, azt nem szereted... legfeljebb csak vonzódsz hozzá, vagy rajongsz érte.

Majd túl leszel rajta, pár napig most nagyon rossz lesz, de túléled. ;-) Ezen minden ember párszor átesik.

Amikor meg majd olyan fiúval találkozol, akivel tényleg SZERETNI fogjátok egymást, csak nevetni fogsz azon, hogy régen mit neveztél szerelemnek. :)

Fel a fejjel, nem dőlt össze a világ!

2016. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beleszeretel de az arcat csak most lattad normalisan xd hagyd a p be nem erdemli meg a gyerek
2016. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Ezek szerint te meg nem lattal engem 😉...

16F

2016. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon szomoru vagyok mit tegyek? Tobb lent" ugyanazt... Fogd meg es rakd le a dolgokat lentre.. Ezt megteheted a két karoddal..

16F

2016. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy valakibe csak így külsőre beleszeretni főleg úgyhogy nem is beszéltetek soha elég furcsa?

Ez tényleg csak rajongás. Majd lesz más aki nem szomorít el, de előbb inkább ismerd is meg.

2016. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat. De ez eleg fura erzes. Nemtudom mit kezdjek magammal. Csak tul leszel rajta... egyszer... valamikor...
2016. márc. 22. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!