Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak? Nagyon bejon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Nagyon bejon egy lany bele vagyok esve mit tegyek? Vagdosom is miatta magamat. En 12/F o 12/L oran szoktunk szemezni ez jel? Tobb lent

Figyelt kérdés
A lany nagyon helyes es kedves is. Csinaljam azt hogy irok neki facen? Tegyek a taskajaba valami szepet? Tegyek a padjára egy szal rozsat? Hívjam el egy bulira ahol tobben vagyunk?
2016. márc. 10. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia,mèg nagyon fiatal vagy ehhez,de azért segítek.:DSzerintem menj oda hozzá élőben és hívd el valahova,mondjuk sétálni vagy fagyizni vagy valami olyan helyre ahol csak ketten vagytok.Oda a randira,már vihetsz neki csokit vagy virágot.:DSok Sikert!:)
2016. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
neked mi bajod? már az sem utal túl sok ertelemre hogy ilyen fiatalon ilyenekkel foglalkozol, hát még az hogy egy lány miatt vagdosod magad... egy lány sem er annyit hogy kart tegyél magadban... ezek mind hulyek... hülyén kell őket szeretni de ha egy nem jon össze van masik több milliárd... ha latja hogy buta vagy esélytelen vagy... ha latja hogy kell neked csak azért sem fogsz kelleni neki... légy picit flegma vele mintha nem is számítana hogy mit mond úgy elérhetetlen leszel és jobban fog majd akarni... de stabilan nem ajánlom neked a párkapcsolatot ilyen fiatalon ráadásul annyi ésszel mint egy hintalóba szorult...
2016. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó figyelj. Most leszek 13 es a kest akkor letennem ha o is erez irantam valamit. De már igy is probalom letenni eddig meg nem vette eszre hogy vagdosom magamat mert egyszeruen elegem van a lanybol nem de nagyon jo lenne vele osszejonni. Hidd el megertelek.
2016. márc. 10. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én tuti nem jönnék össze olyan sráccal, aki vagdossa magát és ott marad a nyoma utána vagy azért aggódjak, mikor vágja túl meg magát... ha ennyi esze van, hogy ilyeneket csinál, akkor ne mellettem tegye, meg ne is miattam...
2016. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ne tedd le a kést, vágj még mélyebbre!
2016. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ne agyald túl, először bőven elég ha beszélgetni próbálsz, de azt a vagdosást azonnal hagyd abba, attól semmi nem lesz jobb.
2016. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jan egy jo hirem a csajjal elmentunk egy randira o bevallota hoogy tetszek neki es en is bevallottam. Es hazafele menet lesmarolt. Es ma megyek hozzajuk egy esti bulira
2016. márc. 11. 17:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Es letettem a kest
2016. márc. 11. 17:33
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Szval kamu kerdes volt...
2016. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

1: Az ereidet ne keresztbe, hanem hosszába vagdosd.

2: Mi 12 évesen a kisautóinkkal játszadoztunk az udvaron, úgyhogy rakd le azt a sz.ros telefonodat és takarodj ki játszani.

2016. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!