Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy városban élünk heti 1x...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy városban élünk heti 1x találkozunk ami szerintem eléggé kevés, akkor sem mindig kettesben vagyunk. Ami inkább problémám, hogy sokkal több a chat/üzenetek, mint amennyit élőben beszélgetünk (? )

Figyelt kérdés
Múltkor azt mondta hogy szülei nem engedték ,de barátnőihez mégis elment szóval nem értem pontosan. Tudom hogy szeret és nem akar elveszíteni ,csak akkor is furcsa. 4 hónapja vagyunk együtt.

2016. márc. 20. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Orulj hogy van az az egy randi es hogy nem zavarja hogy nem beszeltek annyit
2016. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem jó főleg ha egy városban laktok.. hívd át magadhoz filmezni vagy sütni főzni. :)
2016. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szoktam hívni ,de szülei nem mindig engedik ,vagy tanulnia kell és azt mondja próbál mindenkinek helytállni ,hogy engem sem akar elhanyagolni de szüleinek is megakar felelni. Ez így rendben van ,csak barátnőivel egész nap lóg velem meg heti 2-3 órát ,nem tudom velem van-e a gond
2016. márc. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!