Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír vissza? (16)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza? (16)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel beszélgettem suliban párszor és nagyon kedves volt meg minden. Aztán januárban ráírtam valamivel és nagyon jókat beszélgettünk, általában mindig tök sokat írt, és mindig kérdezett is, szóval nem volt egyoldalú a beszélgetés. Volt hogy hajnal háromig beszéltünk, suliban is mindig köszönt, és a képeimet is lájkolta. Egy dolog aggasztott hogy élőben sose beszéltünk,ezért ÉN elhívtam valahova , akkor azt mondta nincs ideje mert tanul az érettségire (ezt is meg is értettem) de ez után még rengeteget beszéltünk és továbbra is sokat írt és érdeklődött. Két hete viszont nem ír vissza, és meg sem nyitotta az üzenetemet, ha látom akkor meg mindig csak vigyorog xd

Már sok mindenkit kérdeztem hogy ez mi , de senki se tudott normális választ adni. Igazából nem nagyon izgat hogy nem ír vissza csak az érdekel hogy miért nem és hogy mi a francért vigyorog :D A válaszokat köszönöm :)



#Facebook #chat #nemértemapasikat
2016. márc. 19. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha, látod amikor vigyorog, odamész és megkérded ,ennyi
2016. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 évesen mit érettségezik?
2016. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ő már 18 ...
2016. márc. 19. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!