Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most nem tudom mit érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem tudom mit érzek?

Figyelt kérdés
Egy sráccal összeismerkedem. 2,5 évvel öregebb. Síelni mentünk a sulival és végig velem volt. Ő kezdeményezett, utolsó nap elkérte a számom, amikor megtudta, hogy nincs facebookom. Akkor eltelt kb.5 nap, mikor betelt a pohár. Ráírtam. Este 6.30-tól beszélgettünk 11-ig. Utána még egyszer ráírtam, megint beszéltünk. DE azóta már egy hét is eltelt és alig elérhető. Én tudnám szeretni. DE ő nem mutat semmi érdeklődést irántam. Most mit akar?

2016. febr. 13. 17:11
 1/5 anonim válasza:
Lehet hogy ő nem gondolta olyan komolyan mint te és barátkozni akart.De az is lehet hogy szeret csak nem tudja hogy mutassa ki,vagy fél.Ja,és bocsi de lehet talált mást....mert ugye ez sem kizárható.
2016. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egy suliba jártok?

Egyébként mi lenne, ha egy ilyen ráírós beszélgetés alkalmával megkérdeznéd, hogy szívesen beszélget -e veled? Mert, hogy ugye mindig te írsz rá, és már kínosnak érzed, félsz, hogy zavarod, vagy csak azért beszél, hogy ne legyen bunkó, stb...

Megvárod, mit válaszol.

Szerintem egy őszinte kérdésre általában őszinte válasz jön, hisz ha te megnyílsz előtte egy ilyesmi kérdéssel, ráadásul azt kéred, hogy nyugodtan legyen őszinte, szerintem az lesz :)

2016. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"amikor megtudta,hogy nincs facebookom"

Létezik még olyan lány akinek nincs fb-je? O.o Jó tudni

2016. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem egy suliba járunk

Igen van olyan lány akinek nincs fb-je!! Oooo. Tudom hogy most benned egy világ dőlt össze 😆

2016. febr. 13. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod,épp ellenkezőleg.Szerinted miért írtam h jó tudni?Örülök neki
2016. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!