Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám eldöteni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám eldöteni hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

van 1 srác aki nagyon jó barátom,viszont ő belém szeretett kb. 4 honapja.vagyis 4 honapja mondta el hogy érez.Én visszautasítottam mert nem szeretnék kapcsolatot és nem is vagyok belé szerelmes.csak tetszik.

És pár honapig nem beszéltünk errol a dologrol.

Most 2 hete megint felröppent a téma.

És 2 napja sétáltunk a baráti társaságunkkal. És már vége lett volna az egésznek indultam haza mikor utanam futott hogy kaphat-e egy puszit.Persze adtam neki.Ugyanez volt tegnap is.Meg 1 hete leirta megint mit érez.tényleg hihetetlenül aranyos,tetszik is azthiszem.de valahogy nem érzem azthogy szerelmes lennék.1x már voltam az akkor éreztem..Most nem..

Mindig figyelem a suliban merre/hol van kivel mit csinál.Féltékeny vagyok ha mással beszél.És várom jöjjön suliba.Találkozni akarok vele többször stb.

De mondjuk pillangokat sem érzek a gyomromban mikor vele beszélek semmi.Pedig már 3x meg is fogta a kezem.

És pénteken meg szeretne kerdezni egy buliban hogy lennek-e a barátnője.Tényleg igazán szeret,még soha ne volt szerelmes,és tudni illik nagyon helyes,és népszerű is.Én meg épp az ellenkezője.Meg mndig a legszebb lányok tetszettek neki a sulibol eddig.És bizonytalan vagyok az egészben,nem szeretném megbántani sem.

És máár huzom az agyát hogy 4 honapja nem mondom meg hogy akarok-e tole valamit vagy nem.Nagyon probálkozik...de már az is megfordult a fejeben hogy lehet nem tetszik csak nem akarom megbántani csak el akarom hitetni magammal.És barátaink is nagyon erőltetik velem..És elötte 2 évig egy lányba voltam szerelmes és egy jo ideig azthittem leszbikus vagyok...Lehet az vagyok és azert nem szeretem? Tényleg o tokeletes fiu,nagyon vicces,helyes meg minden..de valahogy megsem..:(

Hogy lehet eldönteni mit érzek?

4 honapja gondolkodom rajta es ne tudom eldonteni.És már megörülök.segitsetek.



2016. febr. 6. 18:19
 1/3 A kérdező kommentje:
oh,és mindenki aztmondja szeretem csak nem merem bevallani.És hogy elpirulok ha vele beszélek.de én nem érzem a szerelmet..
2016. febr. 6. 18:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed, akkor nem érzed. Nem lehet erőltetni, és a többiek nyomásának sem szabad engedni.

Jelzésértékű, hogy lányba voltál szerelmes.. Lehet, hogy leszbi vagy. Talán biszex.. Ezt neked kell letisztáznod magadban.

Ha igazán tetszene a srác, meg éreznél valamit iránta, akkor nem lenne kérdés, szerintem kár erőltetni. A féltékenység és a többi dolog meg az egódból fakad, mert azért bejön az neked, hogy egy helyes, népszerűbb srácnak bejössz. Azt akarod, hogy ő szeressen, de te nem szereted.

2016. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az apró betűs résztet el sem olvastam, már tudtam, hogy nő vagy...
2016. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!