Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, miben tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, miben tudnám megfogni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és érzem, hogy nagyon szeretem a lányt de ezt ő nem viszonozza...mit csináljak? Nem rég nagyjából 2-3 hónapja lett vége a kapcsolatának nagyjából már feldolgozta és elkeserít, hogy nem érdeklem őt.. :(

2016. jan. 15. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
biztosan te is ateltel mar egy szakitast vagy ha nem akkor elmondom... szakítás után az embernek élni sincs kedve nem hogy egy ujba belekezdeni... adj neki időt hogy teljesen feldolgozza mind ketten jobban jártok vele :) amugy sem ji ha szakítás után egyből ranyomulsz mert pont az ellenkezőjét fogod kapni mint amire számítasz :/ maradj közel hozzá legyél neki lelkitars es akkor könnyebben fog érzelmeket táplálni te feléd es nem más felé amint megemésztette TELJESEN
2016. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem meg hagyd a p*csába! Annyi szép lány van még a világon! Várni, hogy feldolgozza? Mit? Ha valaki bejön akkor nem várok pár hónapot, hogy jelt adjak neki! Szerintem könyveld el, hogy nem jött be és lépj tovább! 15 évesen nincs félni valód! Aztán egy nap majd lehet ő fut utánad....
2016. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!