Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsókoljam? 16/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoljam? 16/f

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon sokat szoktunk szemezni és általában kedves velem. Nekem bejön és úgy érzem, hogy én is neki. Nemsokára megyünk egy kirándulásra és úgy érzem összejöhet vele egy csók. Honnan tudhatom, hogy ő is akarja, illetve úgy gondoltam, hogy az este folyamán félrehívom és elmondom, hogy bejön nekem. Vagy csak annyi kéne, hogy megcsókolom? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. márc. 12. 12:22
 1/6 Sahara :) ***** válasza:
76%

Szerintem így csináld:Hívd félre,mond neki,hogy most egy kicsit komolyabb dolgokról szeretnél vele beszélgetni,fogd meg mindkét kezét és mond pl.:"Nagyon megkedveltelek és szeretném,ha több lenne köztünk,mint barátság." Várd meg a reakcióját és,ha azt mondja,hogy oké vagy vmi,akkor csókold meg.

De ez csak egy tipp :) Viszont semmiképp se támad le csak úgy egy csókkal.

2016. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Azert ovatosan azzal a csokkal ne tegyel hirtelen mozdulatokat mikozbe haladsz a szaja fele
2016. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj a kurándulásig! Ha sokat szemeztek, akkor az nem véletlen. Ha valamelyik délután elhívod valami olyan helyre, ahol csak ketten vagytok (de NE kávézó vagy stb), abból lehet sőt biztos, hogy jobban jössz ki. Mindenképp megéri, hogy harcolj érte!!!
2016. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ha sokat szemeztek akkor valószínű kedvel téged. Ha szoktatok beszélgetni, és mosolyog, amikor veled van, akkor kedvel, és simán megcsókolhatod.

Csak lassan közelíts, és nézz a szemébe, hogy egyértelmű legyen a szándékod.

Én nem bánnám a dolgot, ha magamból indulok ki. Figyeld a jeleket. Ha pl. elhívod valahova és mosolyogva rögtön igent mondt akkor egyértelmű, hogy bejössz neki.

Vagy ha nem ismered annyira...értsd: nem beszélgettek sokat, keveset tudsz róla, például fogalmad sincs a kedvenc dolgairól, szokásairól...stb

Akkor előtte jobb, ha elmondod, hogy kedveled. A reakciójából meg eldöntheted hogyan tovább.

Javaslom, hogy a szemét nézd!:)

Drukkolok neked! Írj, ha összejött!

16/L

2016. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Még annyi, hogy szerintem ne kezdd olyan komolyan. Lehet, hogy megijed tőle. Úgy értem, ha engem valaki félrehívna, és azt mondaná, amit az első írt én kellemetlenül érezném magam, független attól, hogy kedvelem-e a fiút.

Szóval szerintem inkább csak "lazán"

2016. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A tábor mikor lesz? Amúgy ne azonnal csókold meg! Hanem mond meg neki és ha ő is akarja akkor.

(Kor? Hány napos tábor?)

2016. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!