Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsókoljam-e vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoljam-e vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm akivel már nyár óta beszélgetek, igaz csak facebookon és mindketten ugyanabba a suliba kerültünk és most egy évfolyamban vagyunk, voltunk együtt már jó pár helyen (és általában jól elvagyunk), de csak ketten együtt még sosem. Nekem is tetszik ő, és neki is tetszem én.

Mivel holnap edzése után későn este, egyedül kísérném haza, ezért úgy döntöttem elköszönésnél megcsókolnám.

Ezelőtt még sosem volt semmi (puszi, ölelés), de mivel tudom hogy tetszem neki és járna is velem ezért vagyok magabiztos ebben. Szerintetek, mi a véleményetek? Örülne neki?



2015. szept. 22. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ölelés és puszival jobban járnál
2015. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elmondasaid alapjan igent kell mondanom. O is varja szerintem. Ha beszeltek egy ideje es talizgattok, meg tudod h bejossz neki, akkor miert ne lepnel?

Hajra!!

2015. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. De ha latod h bizonytalan es nincs meg a hangulat meg s megfelelo pillanat akkor be csokold meg!! Csak ha erzed h ez "AZ" a pillanat. Azert mert eltervezted nem muszaj megtenni. Akkor eleg oleles puszival.
2015. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Puszit az arc vagy szajra adnatok?
2015. szept. 22. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Arcra. Amúgy mi lett végül? Ha semmi, és legközelebb akarod, akkor azt javaslom, elköszönésre tereld nyálas területre a témát, és közeledj hozzá fizikailag amikor már álltok hogy elköszöntök. Elég nehéz ezt leírni. De ha eddig nem volt semmi, akkor egy random puszi elég fura lenne szentem. Ezért kéne megágyaznod ennek...

Szal mi lett?

2015. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!