Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első randin megcsókoljam ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin megcsókoljam ne? :D vagy mit csináljak félek mit fog gondolni vagy hgy mi lesz miről beszéljünk? :D vagy az jön magától? :D

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha látod rajta, hogy szimpatikus vagy neki és nem tartja a távolságot akkor igen.

Ha elég távolságtartó vagy közömbös a randi alatt, értsd, nem érdeklődik, nem besszél magáról kifejtően, stb. akkor felesleges erőltetni, úgysem lesz következő.

2015. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem első randin nem kell erőltetni a dolgot. Ha bejössz neki, akkor később értékelni fogja, hogy vártál. Egy igazán jó párkapcsolat nem csókkal, hanem szemkontaktussal kezdődik az esetek túlnyomó többségében. :)
2015. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi első randin beszélgettünk csak, viszont amikor hazakísért (ajtóig) nem beszéltünk meg következő találkát, így azt hittem nem jól sikerült.

De később mondta neten, hogy elfelejtette zavarában, pedig akart. Úgyhogy 3 napra rá megbeszéltünk még egy randit, na azon elég sok csók csattant :)

2015. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első randin elvből nem csókolózom. Ismeretlen embert amúgy se csókolok meg.


2. randitól ez már belefér.


Aki ezt nem tudja elviselni, vagy akinek ez túl lassú, azzal nem passzolunk össze.


26F

2015. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én már ismerem 4 éve . és nem volt csók :)
2015. máj. 28. 00:18
 6/11 anonim ***** válasza:

De nem felejtettél el lefixálni egy következő randit ugye?


Látásból amúgy én is 5 éve ismertem a párom (az vagyok akinél csak a 2. randin volt csók, meg elfelejtettek kövi randit megbeszélni). :) Merre voltatok?

2015. máj. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jó formán csak sétáltunk a városba egymásra se mertünk nézni:D mind 2 en azt hittuk hgy csalódni fogunk

de remélem a 2 dik randi már jobb lesz:)

2015. máj. 28. 14:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Menjetek moziba (közösen válasszatok) és utána legalább tuti lesz miről beszélni :D vagy csak én rajongok a moziért? Nem hiszem :)
2015. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8# Szerintem a mozi a legrosszabb randitevékenység :D Olyan kikapcsolódási lehetőséget kell találni, ami közben jobban megismeritek egymást, ehhez pedig beszélgetni kell, ergo ez egy két órás film alatt nemigen történik meg, még ha utána meg is beszélitek a filmet. Ennyi erővel külön-külön is elmehetnek megnézni, később meg megbeszélik... :D
2015. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként én is rajongok a moziért - bár elég ritkán jutok el, mivel elég drága, no meg manapság nem is nagyon adnak olyan filmet, amire érdemes lenne ennyi pénzt áldozni. :) De spec én egyedül szeretek a legjobban járni, nem pedig nagy társaságban, vagy a párommal, de ha már együtt van két illető persze nyugodtan el lehet menni ketten is, bár abból lehet, hogy nem nagyon lesz filmnézés... :D (utolsó voltam)
2015. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!