Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csináljak valamit vagy inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináljak valamit vagy inkább hadjam? Úgy tetszik a srác, hogy megörülök de ö azt se tudja, hogy létezem. :\\\

Figyelt kérdés

Èn elkèpzeltem egy srácot magamnak aki az igazi....erre pár hónappal megjelenik ö....tökèletesen megfelel a kritèriumoknak! Facebookon láttam őt csak! Nem jelölömbe,mert semmi èrtelme úgy sem merek ráírni....Falusi vagyok ö is itt lakik de mèg nem találkoztam vele....A báttyám motoros haverja èn is motoros vagyok így hát nem is tudom,hogy kellenèk neki ...itt èn vagyok az egyeten rózsaszín sisakos cross motoros csaj....:Ddd igaz mèg csak most gyűjtök motorra....:Ddd A suliba meghalottam ,hogy sok csajnak tetszik...hát így elgondolkodtam ,hogy hagyni kène a srácot vagy csináljak valamit....De mit??://Nincs barátnője!

15/L



2016. márc. 8. 14:17
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ha bejelölöd az nembaj, sőt tudni fogja, h vmilyen szinten érdekled.

Ha akar tőled vmit miután bejelölted, rádír.

sok sikert :)

2016. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ès ha nem ír rám?? Akkor más trükköt kell kipróbálnom....olyan vèletlen tali...vagy nem tom ..Ès úgy elèg gáz ha már ismerősöm
2016. márc. 8. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én nem érzek együtt a motorosokkal (értelmetlennek tartom [vélemény]). De ha tetszik, akkor jelöld be, és írj rá, hogy lenne-e kedve sétálni.

(A séta és a beszélgetés mindig jó ötlet.)

14/f

Ha segítséget kérnél, írj rám privátba.

2016. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szerintem az tök aranyos, ha egy lány próbálja ilyen "véletlenek" folytán észrevettetni magát egy fiúval, aki tetszik neki.

Csak az a lényeg, hogy ne csináld nagyon feltűnően, ne ess túlzásokba :)

2016. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ott a bátyád, ennél jobb segítség nem is kell! Csak annyit mondj neki, hogy mutasson már egyszer be neki, mert szívesen beszélgetnél a sráccal, ha meg kérdezősködik, akkor mond neki, hogy neked bejön külsőre és kíváncsi vagy milyen a jelleme.

Amúgy, ha te is szeretsz motorozni az csak jó, ott egy dolog, ami összeköt.

2016. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A báttyámmal nem szeretek ilyenekről beszèlni...mindig zavarba jövvök ,ha ilyenek jönnek szóba...:/
2016. márc. 8. 14:46
 7/12 anonim ***** válasza:
két napja már írtál erről egy kérdést. ugyanezt tudnám tanácsolni. vagy írj rá, vagy ha látod az utcán, akkor menj oda. Esetleg kérd meg a bátyád, hogy közvetítsen
2016. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen kritériumokról beszélsz? Nem is ismered, csak láttad facebookon.....
2016. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
helyesírási szótárad van?😉
2016. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs 😉
2016. márc. 10. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!