Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Megismertem egy kedves aranyos lányt, aki még csak most lesz 14 éves.. Rengeteg közös témánk van és sok a közös bennünk. Nagyon megkedveltül egymást, de még csak most kezdtünk el ismerkedni.. Ne értsetek félre, nem fekszem le vele... Tudom, hogy még kicsi és korai is lenne, de nem szervezem azt... Nem is gondolkoztam róla... A szülei mit szólnának hozzá? :/ Gondolom nem örülnének... Most azt tervezzük, hogy majd találkozunk, de nem csinálok semmi olyat... Csak ölelés lesz, de azt is úgy, hogy megbeszéltük előre.. 19/F

2016. febr. 22. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hát ha már 9. osztályba jár, az azért sokat nyom a latba, mintha 8. osztályos lenne... jó tudom, valaki 14 évesen 9. osztályos, van, aki 15 évesen még 8. osztályos, de ha már középsulis, mégis más a megítélés.

szerintem nem nagy a korkülönbség, próbáljátok meg

2016. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Sok. Lehet még nem feküdnél le vele mert fiatal, tiszteletben tartod a korát, stb., de 19 éves vagy. Egy 19 évesnek több minden fér bele egy kapcsolatba mint egy (majdnem!!!) 14évesnek.
2016. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Oké, ismerjük el, hogy az észérvek ellene szólnak (te egyetemista vagy, és olyan problémák merülnek fel ami nála nem, bulikon meg mégis csak furcsa lenne bemutatni, de ha meg nem az meg olyan mintha nem vállalnád fel, stb...) szóval nem egy túl reális döntés. De! Az érzelem és maga a szerelem sem egy megtervezett, józan dolog, szóval szerintem hallgass a szívedre. Ha úgy érzed, hogy Ő az Igazi, akkor ne habozz.
2016. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2%

Nagy!

ÉS az elég rossz, ha nagyon sok közös van bennetek...rád nézve. Mert egy 13 éves lány szintjén vagy 19 évesen . Nem csodálom, hogy egy idősebbnek nem kellessz. :)

2016. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

szerintem 1 hozzád illő partnert keress és a 14 éves lányt hagyd

békében. Ha szülei megtudják biztos szétverik a fejedet.

2016. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem ez elég sok. Nem akarlak elkeseríteni, de ő még 14 sincs, te meg már egy felnőtt vagy.
2016. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 NeymarjrLau ***** válasza:
Figyi én 14 vagyok a szüleim majd kinyírtak mert beállítottam egy 17 éves sráccal.. úgyhogy igen, kicsit nagy a korkülönbség :/ de én mindig azt mondom hogy a szívedre hallgass meg úgysem tudsz parancsolni az érzéseidnek de még várjatok egy pár évet..
2016. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Akkor az én válaszom bomtom két részre.

Társadalmi és Biológiai + egy kis kémia.

Társadalom szerint: gyerek még ugyanis 18 éves korig gyerek. Ez igaz is,hogy közel nem úgy hoz döntést ahogy azt kellene tehat mint a társadalmi normának megfelelve azt mondanám 16 éves már kezd oké lenni.

Biológia szerint: a mai lányok nem is értem hogyan de 13 évesen már kész nők és a biológia is így gondolja hiszen a másodlagos nemi jellegek mint a mell, a menstruáció megléte egyenlő a gyermeknemzés képességével ami mind hormonálisan és szexuálisan is aktívvá teszi.

Namost ha ehhez hozzácsapjuk a kémiát.

Tehát ha te 19 évesen egy 14 éves lány iránt vonzalmat érzel az biológiailag normális. Társadalmilag elfogadhatatlan.

Innenstől kezdve ha a szülei nem haragszanak(én haragudnék) akkor már csak a társadalom véleményével kell szembenézned és túl is vagy rajta :D

2016. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nem sok!!!!

Ha a lány is veled akar lenni akkor semmi kifogás! Ne aggódj, a barátnőm 14 évesen jött össze egy 22 éves sráccal és két évig voltak együtt!

A szülőkkel meg ne foglalkozz csak legyél hűséges a lányhoz és egy jó tanács :'ne kicsizd le!! ' :)

2016. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: Attól, hogy felhoztál egy példát, ami működött, attól függetlenül még nagy a korkülönbség ebben a korban.....nem beszélve arról, hogy egy felnőtt egy gyerekkel önmagában szánalmas.
2016. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!