Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az évfolyamtá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az évfolyamtársamba, nem tudom, hogy kezdjek el bevagodni nála, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és szerelmes lettem egy évfolyamtársamba, akivel együtt járunk történelem faktra. Ez az egyetlen idő amikor egy légtérben vagyunk igazából, de úgy vettem észre bejövök neki, szoktunk is beszélni és ő kezdeményez. Nem tudom, hogy kéne kezdeményeznem úgy, hogyha esetleg rosszul mértem fel a terepet akkor ne legyen belőle túl nagy égés... Még nem volt barátnőm, pont ezért, mert mindig "biztonságosan" haladok. Mit gondoltok?


Az a baj, hogy teljesen más társaságban mozog, mint én, szóval így nehezebb a helyzetem 😢



2016. febr. 17. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen társaságban mozog? szerintem legyél természetes és igyekezz egyre több időt vele tölteni kettesben és érezni fogod, hogy akar-e valamit
2016. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy teljesen másik társaságban. Inkább tudod a suli "menői", de én is egy ilyen társaságban vagyok, csak egy másikban, szóval annyira azért mégsem nagy a különbség, csak a tagok vannak úgymond elszigetelve. Nem tudom sajnos, hogy kéne több időt töltenem vele, hogy ne legyen túl feltűnő először. Egyébként érdekes mert elég magabiztos vagyok, de ezek sose mentek nekem jól valamiért 😞
2016. febr. 17. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:

hát figy. ha már kezdeményezi a beszélgetést, akkor tuti nem zárkózik el tőled, sőt... nah pont ezért kell lépned, mert lehet úgy fogja érezni, hogy mindig ő kezdeményez, nem érdekled

ülj mellé, vagy közel hozzá, segíts neki feladatokban, meg mittomén suli után pl elkíséred a buszmegállóig, aztán később hosszabb időre is, pl. sétálni.

vagy mitől félsz? hogy elutasít?

2016. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja főleg, de megprobalom koszi 😉
2016. febr. 17. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!