Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12. -es vagyok, és most jövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12. -es vagyok, és most jövök rá hogy szerelmes vagyok egy évfolyamtársamba.18L Esélytelen?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz mert 4 hónap múlva érettségi, meg minden. Nem tudom hogy hajtsak a fiúra, meg hogy egyáltalán érdemes e :C De mégcsak köszönő viszonyba sem vagyunk, esélytelen hogy érezzen irántam valamit. nemtudom hogy kell pasizni, még sosem csináltam. A srác vdékről jár be, én pesti vagyok, szóval a sulin kívül nem is tudunk összefutni :C
2016. jan. 5. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj vele szemkontaktust kialakítani, keresd a tekintetét. Ez csináld többször, mosolyogj felé, tehát először a testbeszédeddel próbálj jelezni. Ha ez megvan és észrevettétek egymást, szedd össze a bátorságod és köszönj neki. Ezután talán ő is észbe kap és lép. Ha nem, akkor egy lépésre, hogy megszólítsd. :)

Sok sikert ehhez és az érettségihez is! :) (én is most érettégizek, pacsi)

2016. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg! Semmit nem veszíthetsz vele! De ne támadd le rögtön az érzéseiddel! Csak hagyd, hogy megismerjen és te is őt! És ha már úgy látod, hogy olyan jó viszonyba kerültetek, akkor elmondhatod neki! :)
2016. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!