Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam az egyik osztájtárs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az egyik osztájtársamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

14/F

Már 8 éve hogy egy osztájba járunk, de még nem éreztem iránta ilyen vonzalmat.

Már írtam neki hogy bejön, de semmi válasz.

ilyenkor mi van?



2016. febr. 7. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
amit akarsz
2016. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is, látszik, hogy harmadik ota nem figyelsz nyelvtanon es meg egy konyvet sem olvastal. Osztaly*. Nyilvan ha irsz neki es nem valaszol, akkor nem tetszel neki, csak nem tudja hogy utasithatna vissza finoman
2016. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az utolsón szakadok, eskü. xDDD

Amúgy osztály*

És ezek szerint nem tetszel neki, nem facen kellett volna vallani, hanem személyesen, ott hamarabb lejön minden, így írásban elég ratyiság, lehet azt hiszi, hogy 1. szórakozol 2. viccelsz 3. be vagy állva.

Ilyenkor fiatal barátom az van, hogy nem tudja hogy kéne neked visszaírni és mit.

Személyesen tisztázzátok!

2016. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Mekkora arc Istenem! :D
2016. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha osztálytársad akkor ne foglalkozz vele. Úgy se lenne belőle semmi jó.
2016. febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tanulj meg helyesen írni.
2016. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"Már írtam neki hogy bejön, de semmi válasz."Szerintem amikor ezt elolvasta elröhögte magát.Ezt nem írnod,hanem mondanod kellet volna neki.Ebből azt szűrte le,hogy besz*ri vagy.Nem mersz eléállni és megmondani neki azt,hogy mit érzel iránta.Ez bukta.
2016. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!