Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam egy fiúba de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy fiúba de nem tudom mit tegyek fontos?

Figyelt kérdés

Messze lakak, nagyon messze 180km de már találkoztunk töbször is...nagyon bejön meg minden. Elején úgy éreztem hogy én is tetszek neki de mostmár nem tudom mostmár ilyen más lett de még mindig nincs barátnője. Minden nap beszélünk,webkamerán. Áprilisban fogunk talizni újra de azt szeretném higy neki is bbejöjjek. Talán ha megcsókolna életem legboldogabb napja lenne xd. Na jó úgyse tenné de álmodozni szabad :). Nem tudom hogy hogyan jöjjek be neki

Am ő 16 én meg 15 éves vagyok



2016. jan. 18. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit. Messze van, úgysem lesz az egészből semmi.
2016. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Csak vergődés amit műveltek. Először tanulj meg írni, utána a közeledből válassz fiút ha annyira ki vagy éhezve.
2016. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A távolságot le lehet győzni.
2016. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!