Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akibe belezúgtam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe belezúgtam. Egy táborban voltunk. Ott egy csomót beszélgettünk meg nevettünk. Egyszer meg is fogta a kezem. Meg egy csomót nézett és szemeztünk. Mit csináljak? (Több infó lent)

Figyelt kérdés

Aztán kezdődött a suli.. Először nem történt semmi..aztán egy buliban köszönt és beszélgettünk meg néztük egymást..Aztán semmi...utána köszönt...utána megint semmi...aztán én is ráköszöntem..akkor néztük egymást aztán azóta (hét eleje óta) nem történt semmi...

Mitt csináljak...Úgy éreztem a táborban még esetleg lehetett volna valami. Közben kiderült hogy barátngje volt a táborban de mostmár nincs... Szerinetek lehet még esélyem vagy már nem érdeklem? Ha esetleg igen akkor mit csináljak?


2016. jan. 8. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

és ha ő pont ugyanígy érez?

kérdezd meg és kész

2016. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérdezzem meg? :D Nem tudom...
2016. jan. 8. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
jajj hát ne szerencsétlenkedjetek ennyit ... ha nem lép, akkor lépj te, legalább kiderül ... most mit veszíthetsz őszintén?
2016. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben legyél Te a tökös !

Kérdezz rá!

Olyant 100-at is találsz aki nem mer szólni.

2016. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!