Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még remény? Így mit lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? Így mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon szeretek.

Szeretném vele ujra kezdeni.

Folyamatosan kedves kedek neki.

Amit ő meg is köszön.

Kedves is szoval semmi bunkoság nincs.

De h újra kezdené e velem nem adott választ.Se arra h szeret e v sem.

Mondtam neki gondolja át addig ne beszélgesünk azóta nem beszélünk.

Ez a bizonytalanság nagyon rossz.

Hiába csinálok bármit zárt ajtokra lelek.

Ünnepek alatt is nekem sírt meg h csak én tartom már őt össze.Egyszerűen nem értem.

Én nagyon szeretem őt és ő ezt tudja is.

Legalább meg mondhatnál h most mi van de semmi.Annyira nem birom már ezt így.


2016. jan. 22. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez olyan szomorú :'(
2016. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen tudom.

És nem kívánom ezt senkinek.

Kínok kínját élem meg így.

Tudom vannak ennél rosszabb dolgok is.

De nekem is rossz.

2016. jan. 22. 22:17
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne csak szomorkodj,hanem cselekedj is...beszéld meg vele,tudjátok,hogy ez mindkettőtöknek rossz,akkor miért nem csináltok valamit?Vagy próbáljátok meg újra,vagy végleg zárjátok le,de ez a se veled se nélküled dolog egyikőtöknek sem jó.Légy bátor és beszéld meg vele,te vagy a fiú,neked kell lépned és magabiztosnak lenned.
2016. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Léptem is

Kezdeményeztem is

Talit is kértem.

Ajándékokal is meg leptem

De ő nem lépet én felém

Zárt ajtokra leltem

Tegnap rám írt 1 hét után h talizunk de aztán késö volt és vissza lépet végül.

2016. jan. 24. 19:58
 5/18 anonim ***** válasza:

Jujj. Én is ilyen helyzetben vagyok, csak esetünkben én vagyok a lány. Rettenetesen rossz, tudom :(

Miért szakítottatok és hogyan/mennyi idő után?

2016. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Huuu hát ez bonyolult.

Lényeg h egyikőtünk se szakitott egyszercsak vége lett nem keresett én nem kerestem aztán h le ment a szalagavatoja és befejezték a költözködést kb 2 hétután elkezdett keresni de én dühös voltam rá és nem reagáltam.Én talizni akartam ő jött a kifogásokkal h mért nem ér rá.

Kértem tőle h legalább a hétvégét együtt töltsük de semmi.

Addtam gondolkodási időt nem keveset majd tegnap rám ír h talizni akart volna de má4 késő van.Folyamatosan nyitok felé lépek de ő nem igazán.

Lehet tényleg veszett fejsze a csaj.

Nagyon nehezen tudom feladdni érte a harcot mert szeretem és én idiota reménykedek mindig.

2016. jan. 24. 22:12
 7/18 A kérdező kommentje:

4 hönapig jártunk

Amugy én is lány vagyok :/

2016. jan. 24. 22:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg kerek perec neki,hogy eleged van abból,hogy folyamatosan csak vársz és vársz,döntse el végre,hogy mit akar.Ne légy vele ilyen engedékeny,mert kihasznál,hogy ennyit vársz rá,míg más már rég túllépett volna.Nyilván szép dolog,hogy ennyire szereted még mindig,de akkor mondd meg neki,hogy mit érzel,hogy ez neked milyen rossz,és ne jöjjön neked kifogásokkal,mondja meg mit akar és kész,ennyi.
2016. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ezt is meg írtam neki.

Erre se jött válasz.

Azóta már nem keresem őt.

Majd keres ha akar.

Csak lehet addigra már késő lesz.

2016. jan. 25. 20:46
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor meg hagyd a francba..elég bunkó,hogy nem válaszol arra,amit írsz.

Kérj egy személyes találkozót,mert ezeket jobb élőben megbeszélni..és akkor ott elmondhatod a szemébe,hogy mit gondolsz erről az egészről,ott nem teheti meg veled,hogy nem válaszol,vagy,hogy elmegy..

2016. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!